Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fideszt tényleg lehet még...

A Fideszt tényleg lehet még támogatni pénzzel vagy tárgyi adományokkal? Ti küldtetek nekik már támogatást?

Figyelt kérdés
Itt olvastam róla [link]

jan. 26. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Küldj! Kell nekik az újabb yacht
jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem, én választásokon szoktam támogatni egy x-szel.
jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem támogatsz inkább egy valódi jótékonysági szervezetet?
jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Most spermát várnak, azt műanyagtasakba tudod bedobni vagy elküldeni a címükre.
jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Tagdíj van. Nekem küldhetnek támogatást, elfogadom.
jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Pénzügyi területen dolgozom és màr làttam ügyfelet utalni nekik :D Szóval jah lehetséges. Bàr ki az az elvetemült aki még a megmaradt kis garasait nekik adja 💀
jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok pénzt fizetek a Fidesznek, akaratom ellenére, de muszáj az adót befizetni, különben erőszakkal elveszik.
jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Én minden hónapban az fizetésem 33,5%-val támogatom őket.


Van tagdíjuk is de, ha szeretnéd az oldalukonn találsz nyilvános nemzetközi IBAN bankszámlaszámot, amin akár te is támogathatod őket, akár dollárral is, sőt még az ellenszélben küzdő, ingyen és hazaszeretetből dolgozó megafonosokat is, ha nincs kedved utalni, akár kártyával is. A 22es választás előtt még sárgacsekket is küldtek a híveknek, ha esetleg már napok óta azon gondolkoztak, hogy a fejükre, vagy a fülük mögé tegyék a 100ezer forintos nyugdíjból a maradékot. Szóval erre legalább van lehetőség bőven.

jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!