Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Ti és kisgyermekei...

Fideszesek! Ti és kisgyermekeitek élnétek akkugyár vagy akkubontó közelében, és ilyen ovi bölcsi isibe járatnátok a gyermekeiteket?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

#egészség #akkugyár #aksigyár #akkubontó
jan. 30. 23:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%

8/9.

Először is.. nézzük meg Németország területét.

Másodszor.. nem erdős / patakos mesevilágot szeretnénk, csak nem is rengeteg külföldi vegyi gyàrat.

Nyugodtan mehetnek a németekhez..

Akkor miért ide kell telepíteni. Azonkívül biztos vagyok benne hogy egy német szigorú feltételeket szab

Ott biztos nem maradna parlagon egy azbeszt gyár, ami a lakosai halálát okozza

jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

Valaki élt már akkumulátor gyár közelében?? Kedves kérdező, esetleg te igen, vagy az itt okoskodók???

Az persze egyiket sem zavarja, hogy milyen pl Budapest levegője, hogy milyen gyárak százai ontják drága fővárosunkra a ki tudja milyen gázokat???

Az sem, hogy a Dunát szetszennyezi ez a nagyszerű, csodás Budapest.... azokat meg sem látjuk. Pedig az van és létezik!!!!

jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Pintér László ***** válasza:
100%

Igaz. Menjen minden gyár külföldre, Mi meg fizessünk az importra, ahelyett, hogy Mi is termelhetnénk. Miért jobb az, ha Mi fizetünk valamiért, ahelyett, hogy más fizetne Nekünk?

De akkor a termőföldjeinket is hagyni kéne méhlegelőnek ugaron, nem pedig műtrágyákkal elszikesedni. Termeljen csak a német gazda, majd Mi jó pénzért megvesszük!

Az egész Világ kezd átállni rengeteg dologban az akkumulátorokra és azokon belül is az egyre jobb akkumulátorokra.

Ami régen vezetékes volt, mondjuk egy fúró vagy telefon, az ma már akksis, autók is állnak át az akksira, vagy legalábbis elég nagy akkumulátor keresletet generálnak.

Szinte biztos vagyok benne, hogyha a Fidesz ellenezte volna az akksigyárat, akkor most pont azon hőbörögnél, hogy bezzeg Nyugaton meg tolják az akksikat, csak Mi maradunk a szutykos benzin meg gázolaj temetőbe, és amíg a Nemet a 10. generációs Tesla-val jár, addig a magyarnak jó az ezeréves Lada.

De teszem fel újra a kérdést, a többi gyárral nincs bajod? Azokkal amikben veszélyesebb anyagokkal dolgoznak, környezetszennyezőbbek-terhelőbbek és ezrével vannak az Ország területén. Azokkal nincs baj? Ott minden szabályt betartanak?

Említettem már, hogy egy kicsi nyomdában dolgoztam régebben. Kis csicskaként többed Magammal az volt egyszer a feladatunk, hogy jöttek ellenőrizni, hogy mennyi veszélyes anyagot tarolunk, és nyilván több volt, mint szabadott volna. Az volt a dolgunk, hogy a többletet az épület mögötti kis sisnyásba kellett kiöntenünk. Tudod hány 100 liter festékes oldószert öntöttünk ki? És ez egy pici kis nyomda volt, nem egy gyár. Hány ezer gyár van Magyarországon? Egy nagyon icipici része ennek az akkumulátor gyár. Csak csepp a tengerben.

Nekem inkább a régi gyárakkal vannak fenntartásaim. Azokat kéne lerombolni, modernizálni amik még a szoci időkben épültek. Egy modern akksigyár, ami a felmérések, vizsgálatok szerint rendben van, még ha ezzel csalnak is, akkor is elenyésző a károsanyag kibocsátása, mint a többi gyárnak.

Politikától függetlenül szerintem hasznos az akkumulátor gyár.

De nézd meg nyugodtan, hogy az olajfeldolgozó üzemek hogy s miként működnek! Én előbb laknék egy akksigyár mellett, mint egy olajbaszó mellett.

jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
30%

13/Pintér László.


Akkor befejezésként..


Termő szántóföldet szeretnénk. Saját cukorgyárakat, saját élelmiszert /akár ruhàzat, tiszt8tószer/...!!!!!!!


Az a baj az ide betelepülő vegyi !!!! gyárakkal, veszélyes üzemekkel. hogy az országunk kicsi. Nem tudják nagy távolságokra elhelyezni a lakott területekről


Tudom hogy milyen a pesti levegő..

De ha lakik valaki egy vidéki városban vagy falun és odatelepítenek egy vegyi gyárat akkor lemegy az ingatlanja értéke, esetleg eladhatatlan lesz.


Még annyit hogy mint írtam EZT NEM KIMONDOTTAN A FIDESZRE HÁRÍTANÁM


Azt is tudom hogy a sok felelőtlen szennyezés nem mai keletű.

Van egy könyv aminek az a címe : Magyarország szennybemenetele

Amikor olvastam rá kellett keresnem az utcákra, városokra, területekre hogy tényleg létezik-e ilyen..

De pont az lenne a lényeg hogy ne legyen már sok újabb

Így is kapunk eleget ami a változásokkal jár


Végül..: én nem éreztem a munkámról hogy CSICSKA lennék..

Ha úgy éreztem volna akkor vállalkozó lettem / maradtam volna

jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14 Az a baj hogy nem értesz hozzá mégis kinyilatkoztatás a tutit, mi kellene legyen.

Vagy ipar és vegyi üzemek nélkül a termőfölddel sem mész semmire.

Ahhoz, hogy ma a sok embernek elegendő élelmiszert lehessen termelni kellenek gépek, növényvédő szerek, műtrágya is. Ezekhez pedig kell a kőolajipar, műanyag gyártás, vegyi üzemek, kohók, bányák, erőművek, akkumulátor gyárak is. Ezek nélkül te éhen halsz.

jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem szeretnék ilyen üzemek létesítmények közelében élni.

Főleg akkor, ha màr ott élek és kérdezés nélkül valami élhetetlen helyzetbe hoznak.


Tisztelem azokat akik kiállnak és megvédik a lakóhelyeiket, gyerekeiket életterüket

jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 Nem ugyanaz ha lakóterületen belül akarnak ilyet építeni még ha azon kívül, de a városhoz közel.

Iparvárosban élek, nem zavar, hogy több vegyi és más cég jött a közeli ipari parkba, ahogy ezek a bírált beruházások is lennének.

Azonban amikor nálunk is lakóterületen belül akartak egy meglévő üzem üresen álló területére veszélyes üzemet csinálni, az ellen fel is léptünk és sikerült is megakadályozni.

De megmondtuk sokan, hogy ha messzebb lenne kicsit a várostól és nem a lakóházak szomszédos utccájában , akkor nem zavarna. Akkor az munkahely lenne, nem baj

jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Pintér László ***** válasza:

"Végül..: én nem éreztem a munkámról hogy CSICSKA lennék.."


Nem is állítottam, hogy Te érezted volna azt. Én éreztem annak, hogy tudtam, hogy nem helyes kihordani oda a sok szart, de akkoriban jártam ki a sulit, pár hónapja voltam ott, ha nem csinálom, kirúgnak. Szóval becsicskultam és inkább csináltam. Amúgy nem is maradtam ott olyan sokáig, pedig amúgy nem volt rossz melóhely.

jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18/18


Elnézést.


Ilyen helyzetek bántanak engem is nagyon

jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!