Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar Péter mennyire fogja...

Magyar Péter mennyire fogja elaprózni vagyis tovább aprózni a jelenlegi ellenzéket?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a kiábrándult fideszesek inkább a Mindenki Magyarországához vagy a Mi Hazánkhoz pártoltak, pártoltak. Viszont Magyar Péter milyen szavazókat szeretne megszólítani jobboldali konzervatívként? Szerintem max a kiábrándult, nagyon remenyvésztett liberális pártok szavazóiból csíphet ki, ha elfogadják, hogy egy volt fideszes jobboldalit követnek. De amit Ő szeretne place, az már foglalt. Szerintetek mennyi a plafon, amit s pártja elérhet?


Én úgy gondolom, hogy Ő ismét a DK-MOMENTUM-MSZP-PM-LMP-Jobbik-Nép Partján tengelyt fogja megosztani. Vélemény?



márc. 6. 21:07
1 2
 11/13 Blackfyre ***** válasza:
63%
Attól, hogy egy szavazó elment egy irányba (kérdező szerint MZP/Mihazánk felé), nem jelenti azt, hogy ott is maradnak. Szerinten Magyar Péter elsődleges "célpontjai" a "jobboldali ellenzéki pártok" szavazói (Mihazánk, Nép pártján, 2rk, MMM, Jobbik), a Fidesz külső része. A liberális/baloldali pártoknak elsődlegesen a kutyák a rendszeren kívüli alternatíva, de aztán lehet látnak Magyar Péterben fantáziát. Ennyi idővel választások előtt nem volt magyar sikerre példa, de nemzetközire igen. Szerintem a 1-3%-ra ugyanannyi esély van, mint a 5-10%-ra.
márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Válaszolòk közûl hányan vannak akik fontolgatják h Magyar Péterre szavazzanak? Mert szerintem elèg gàz, hogy sok balliberàlis egybõl rá mutogat, hogy elveszi a szavazòjukat (de csakis a baloldali szavazòkat, fidesztõl és bizonytalantòl egyet sem) és miattuk nem fognak nyerni. Én egyenlõre õt làtom esèlyesnek, hogy rà lenne èrdemes szavaznom,mert egyszerűen nem látok màst aki normàlis jelölt lenne. 2018-ig jobbikos szavazò voltam, utána párt nélkülinek éreztem magam. Sajàt baràti és családi környezetemben többen vannak így, a 18-ban mèg jobbikosok 22-ben teljesen összevissza szavaztak: volt aki mi hazánk, volt aki el sem ment, ellenzèk, fidesz sõt mèg megoldás mozgalmàra is szavaztak, de mind csak kènyszerbõl. Többükkel beszèltem most és többen fontolgatjàk, hogy rá szavazzanak-e.

Szerintem a baloldali ellenzèknek teljesen mindegy, hogy tovàbb apròzòdik-e. Eddig sem èrtek el semmit sem, 22 utàn viszont brutàlisan demoralizàlòdtak a szavazòik. Ha csak a ballibeken mùlna akkor egy mostani vàlasztàson fidesz 4/5 lenne.

márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: Én is így gondolom. Liberálisként pl nekem nem esne nehezemre rá szavazni. Sokan szerintem amúgy is túlértékelik ezeket az oldalakat, aminek persze oka a generált megosztottság is. Nagyon jól lehet mindig mutogatni a másik oldalra, mint minden gonosz forrására.

Szerintem azonban ennél fontosabb, hogy valaki tisztességes legyen és ne a populizmus vezérelje mijden szavát és tettét.

márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!