Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem oszlik fel az lmp...

Miért nem oszlik fel az lmp mszp párbeszéd?

Figyelt kérdés
márc. 9. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mit csinálnának a politizálás helyett?
márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem oszlik fel a DK? Nem volt már elég Fidesz 2/3?
márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A sarki abc sem lesz soha gazdag multi cég, de mégsem zár be, mert eléldegél az adott városrész igényeinek kielégítéséből. A kis pártok ugyan így vannak, tudják hogy nem lesznek már meghatározó erők, de remekül elvannak a saját kis pozícióikban. Mégis miért oszlanának fel?
márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel a Momentum is feloszlathatná magát, ők sem állnak sokkal előrébb.


Annyiban igazat adok, hogy ha egy egységes baloldali párt lenne, akkor ezek a szavazatok nem mennének a kukába. Gyurcsány nyilván nem fogja feladni a pozícióit, így az a valószínű, hogy beolvadnak a DK-ba, ami igazából folyamatban is van.


Az LMP szerintem megmarad kekecpártnak, amíg meg nem szűnik. Most még parlamenti párt, kapják az állami támogatást, aztán ha ez megszűnik, szerintem megszűnnek.

márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem oszlik fel az egész baloldal?
márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Akkor a képviselőiknek el kéne menniük dolgozni. Havi bruttó másfél-két misit azért nem ilyen egyszerű megkeresni más munkával.
márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Csakhogy a dk-ra sosem szavazna le 1,9 millió ember. A dk-nak érdeke a vele összefogó kispártok létezése.
márc. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, jó sok marhaságot olvastam it...


Attól, hogy egy párt kicsi van létjogosultsága. Ugyanis szavaznak rá és képviselnek embereket. Olvastam fentebb a sarki abc-és hasonlatot, hogy folytassam az allegóriát ott is vásárolnak emberek és lehet, hogy azok az emberek azért járnak oda mert máshol nem kapni egy adott terméket ami ott megtalálható vagy csak rosszabb márkában. Erre szerintem nem az a megoldás, hogy bezárják a kisboltot, persze ha majd már csak a Bözsi néni fog odamenni vásárolni akkor lehúzhatják a rolót de itt még, a Párbeszéd kivételében, nem erről van szó. Azt be kell látni, hogy tényleg röhej, hogy két zöldpárt van akik ugyanazt mondják és ugyanúgy nem támogatja őket senki.Viszont az MSZP-nek szerintem van helye a magyar politikai életben, eléggé primitÍven megfogalmazva ők a Gyurcsánymentes baloldal. Két baloldali párt van az MSZP és a DK. MÍg a DK sok jegyben, retorika ű, bezetési stilus stb., hasonlÍt a Fideszre. Az MSZP-ben én látom a szakmaiságot és azt is, hogy ott akik csak a pénzért csinálták már elmentek és valóban elszánt emberek vannak ott. Ha az MSZP megszúnik a DK marad az egyetlen baloldali alternatÍva és a DK-Fidesz=Orbán-Gyurcsány összehasonlitást mindig a Fidesz fogja megnyerni. Tehát az MSZP-re szükség van a DK-ra nincs szükség. Ezért kell az MSZP-t támogatni szerintem.

márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!