Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Thürmer Gyula meghal vagy...

HunLo kérdése:

Ha Thürmer Gyula meghal vagy kiszáll a politikából akkor a Magyar Munkáspártnak még lesz jövője vagy az is megszünik létezni?

Figyelt kérdés

márc. 21. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Így se nagyon van jövője.
márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1-es

Hát igen.

Nagyon nagy fordulatnak kellene az emberek gondolkodásában bekövetkezni ahhoz ,hogy megforduljon a párt sorsa.

márc. 21. 10:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt még jelene sem a rendszerváltás után, jövőrje még pláne. Egy egyre fogyó réteg picinyke pártja.
márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Ott a Fidesz, DK meg a többi dísz


Ha igazi rendszerváltást akartok, akkor a megoldás: Magyar Péter


Mi akik a Fidesz rendszerben születtünk, mi egy centrista-jobboldali ideológiában hiszünk

márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Most is csak papíron párt, valójában egy nosztagiaklub az egész munkáspárt. Nincs nekik semmi jövőjük pláne hogy ők mindig a kádári múltban merengenek.
márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha Thürmer eldobja a kanalat, majd jó komcsi szokás szerint kitömik mint Lenint, és mutogatják majd egy üvegvitrinben. Igazából fel se fog tűnni, hogy már nem él.
márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én személyszerint abban látom a nagy hátrányukat ,hogy ők is Orosz barátok ideológiailag is ,amivel nincs baj ,hogy ha húznak az ororszok felé is ,de ez ne a nyugat rovására történjen.

Az interjúik alapján!Konkrétan ,hanem is így ,de kimondták.

Most jelenleg én szerintem az lenne a legjobb ,ha a szakítanának minden Orosz kapcsolatukkal ideológiailag ,mert hogy ők a wiki szerint lenninisták is.Én szerintem nagyobb lenne az esélyük a győzelemre ha szimplán Marxisták lennének és nem feltétlenül lennének euszekptikusok ,csak akkor ha az Eu-val egyáltalán nem tud össze csiszolódni.

márc. 21. 10:19
 8/15 A kérdező kommentje:

,,Marxisták lennének és nem feltétlenül lennének euszekptikusok"

Ha ez így lenne akkor talán át tudnának csábítani magukhoz a mérsékelt baloldaltól pár szavazót.

márc. 21. 10:20
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

“Ha igazi rendszerváltást akartok, akkor a megoldás: Magyar Péter”


Jó vicc. Magyar Péter egy magát MZP-ként eladni próbáló Karácsony Gergely.

márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#4

"Ha igazi rendszerváltást akartok, akkor a megoldás: Magyar Péter"

Tehát az, aki a fidesz rendszerében ült és jól érezte magát 14 évig, az lenne a rendszerváltás? :DDD

Jó vicc. Magyar Péter lejáratta magát, és egyébként mindenki, aki legkésőbb 2015-ben nem állt fel.


"Mi akik a Fidesz rendszerben születtünk, mi egy centrista-jobboldali ideológiában hiszünk"

Ti, akik a fidesz rendszerében születtetek 14 évesek lehettek max.

A hiteteket meg vigyétek a templomba, a politika nem hitről kellene szólnia. Pont azért jutottunk ide, mert most is hit alapján szavaznak. Ebből nem kérünk mi, értelmes emberek.

márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!