Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Karaktergyilkosság folyik...

Karaktergyilkosság folyik Magyar Péter ellen?

Figyelt kérdés

márc. 24. 19:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a szájába adják az azért van, mert mindezt már elmondta egyszer Magyarnak. Az kapcsolt, hogy erről kéne egy hangfelvétel és erőltetve újra elkezdte a témát, és ezért adja a szájába a szavakat.
márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%

#11 20:11

Amit írsz, az a közreadott felvétel.


Amiről írtam, az a Facebook poszt, amit valakik írtak meg Varga Judit helyett, de az ő nevében. Ezt írtam szájába adásnak, mert nagy valószínűséggel ezek nem az ő "szavai".


A felvétel egy más dolog, az egy családon belüli beszélgetés, ahol az egyik fél próbál visszatérni egyes, korábban elhangzott állításokra.

márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

"miből gondolod?"


Abból, hogy fidesz kormány van.

márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

jaaa... értem! OK, mert sokan írták ezt is, hogy a felvételen Magyar Péter Varga Judit szájába adja a szavakat, ami szintén igaz, de hát nyilvánvaló, hogy ez az oka, amit írtam. Én nem nézem Varga Judit Facebook posztjait (mert senkinek sem nézem a Facebook posztjait, még az ismerőseimnek sem), így ez eszembe sem jutott. Most elolvastam a posztjait, hogy tudjam miről beszélgetünk. Sok, kormánnyal nem szimpatizálóval ellentétben (mert hát ők minek kínoznák ezzel magukat) én rengeteget hallottam beszélni Varga Juditot és ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet igazság abban, amit vélsz, de a helyzet az, hogy ez az Ő stílusa, más biztos, hogy nem ír helyette. Hogy kérés van esetleg a kormány részéről, hogy reagáljon, az könnyen lehet (logikus lenne), de nem más ír helyette, ez Varga Judit. Szóval fején találtad a szeget ezzel a kifejezéssel, mert ezek az Ő szavai, mert pont arról ismerem meg Őt, de hogy ez nem önszántából történt, hanem kérésnek tesz eleget, abban könnyen lehet, hogy igazad van.

Én amellett, hogy (ami kiderült) súlyos ügynek tartom és hibásnak tartom Varga Juditot azért, hogy erről hallgatott, meg a másik ügyben is nyilván hibásnak tartom, azaz védeni ezekben nem akarom Őt, mert megérdemli azt, amit kapott és amit kap ezért, ugyanakkor én elhiszem azt, amit Magyarról ír, hogy egy nárcisztikus ember. Aki nem volt még ilyen ember közelében, nem tudja, hogyan működik, annak fogalma nincs az ilyen emberekről, hihetetlenül megtévesztő alakok és pont erről ismerszik meg, hogy idegenekkel, barátokkal baromira nyájas, tisztelettudó, nyugodt ember. Pont erről ismered meg, hogy annyira uralkodik az indulatain, hogy érzelmektől szinte mentes, egysíkú a beszéde. Ahogy a korábban nyilatkozott arra a kérdésre, hogy Vargának mi volt a véleménye arról, hogy nyilvánosságra hozza a felvételt, ott hallgatásba vonul, pontosan tudta azt, hogy erről nem szabad hazudnia, de nem szabad az igazságot sem elmondania, mert arra már tudná építeni Varga a hitelességét, így terel. K....ra veszélyes alakok. Olyan észjárásuk van, hogy ijesztő.

Én nem gondolom, hogy ebben állást kell foglalni! Én úgy látom, mindenkinek van igazsága ebben, nyilván Magyar Péter igazsága elsősorban az, hogy a Fideszben történnek elfogadhatatlan, felháborító dolgok, amiről majd eldöntik a magyarok, hogy ezen tovább lépnek vagy meg lesz a következménye. Varga Judit igazsága pedig elsősorban az, hogy Magyar Péter egy veszélyes, gennyes alak. Csak, hogy ebben nehéz igazat adni, úgy, ha Magyar Pétertől várod a változást, én ezt értem, meg ezért lehet akár rám is "haragudni", hogy ilyen jelzőkkel illetem azt, akiben más meg reményt lát. Nem célom elvenni bárkitől is a reményt, nem ezért írtam ezt, szimplán én így látom. Meglátásom szerint a magyar politikában még ha az eléggé le is csúszott, még mindig van a baloldalnak és a jobboldalnak is legalább 1 párt, aki nem totálisan hiteltelen és nem biztos egyébként, hogy ettől a kormánytól a hatalmat kell elvenni. Lehet elég lenne a 2/3-ot elvenni, azaz, hogy legyen fék és ellensúly és a legokosabb döntés az volna a választók részéről, ha ebben akár egyet tudnak érteni, ha ezt 1 párttal tennénk meg, nem több kicsivel, mert abban az esetben a Fidesznek tök igaza van, hogy úgy nem lehet dolgozni, úgy tényleg nem lehet. Sokan reményüket vesztették, sokan úgy vannak vele, hogy ez a kormány nem megbuktatható, mert feltétlen abban gondolkodnak, hogy egy vagy akár több másik párttal megnyerni a választást, pedig elég lenne 1 párttal csak a 2/3-ot elvenni. Sokan félnek attól, hogy mi lesz egy kormányváltásnál, mert hogy alkalmatlanok a jelentkezők és ebben szintén van igazság, és itt nem ilyesmiről van szó, amivel a Fidesz riogat (és sokan vissza is mondják ezeket az okokat, szóval működik), hogy akkor aztán migráns, háború, transgender ideológia betörése, stb. vannak valóban ennél sokkal valósabb veszélyek, miszerint nem alkalmasak ezek az emberek kormányzásra, még akkor sem, ha mellettük szólna egy nagy érv, hogy lehet nem dolgoznának (annyit) a zsebükre. No most körükben is kiegyezés az lehetne, hogy a 2/3-ot vegyük el 1 párttal a Fidesztől, tegyük ezt pusztán azért, hogy legyen fék és ellensúly, mert ezzel a Fidesz szavazók körében is egyetértés van, hogy ez nem feltétlen egészséges, csak elnézik ezt egyetlen dolog okán, hogy kormányváltás az tutira ne legyen, mert attól félnek, és lehet nézni őket hülyének, de be kell látni, hogy a félelmük nem alaptalan.

márc. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen. Van 1% alapja, de ahogy látom kiszínezni a média által, az már néha nagyon siralmas.
márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Elképesztően borzalmas.
márc. 27. 16:41
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ez abszolút az! Rágalmazzák, lejáratják, ahol tudják, milliárdokat költenek arra, hogy tartalmat csináljon róla a megafon, patrióta, stb. Ezt hívják karaktergyilkosságnak. Aki szerint ez demokrácia és lehet írni, amit akarunk, az nézze meg a 444 Valótlanul című filmjét az Orbán rendszer fekete kampányairól!
márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Megafon, Patrióta? Magyar Péter lejáratását a HVG kezdte meg a rendőrségi jelentés nyilvánosságra hozatalával. Ezt átvette az összes balos (pardon, független) hírportál, többek között a 444 is, még abban az órában. Majd a jobboldali újságok is. Ez így indult. Hogy utána elkezdték ekézne ezzel jobbról (megafon), az stimmel, de így stimmel, hogy ebben benne van az általad oknyomozónak tartott 444 is!
márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Az a hvg egy újságírója volt, ki is követtem mindenhol őket. Nem tetszett, hogy Dezső András tényleg nem annak ment utána hogy MIÉRT kapott egy ilyen jelentést a rendőrségtől...pedig az lehet érdekesebb lett volna, mint random családi vita!

A 444-ben is láttam furcsa dolgokat mostanság, de a Valótlanul tényleg egy hiteles film a lejárató kamoányokról.

márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%

#18 07:39


Majdnem - a lejáratást "valaki" kezdte, akinek elég nagy hatalma volt ahhoz, hogy a rendőrségi anyagot magánkézbe juttassa.

Ez jó eséllyel a Fidesz volt.


A HVG a második láncszem volt, lényegében egy eszköz, akit felhasználtak a lejárató kampány indításához.


...szóval a HVG legfeljebb csak közvetetten kezdte a lejáratást, azzal, hogy ráugrott az anyagra és nem próbált utánajárni az anyag valóságtartalmának.


Egyébként a legjobb hazugságokat is úgy lehet felépíteni, hogy részben olyan dolgokra építed, ami ismert és elfogadott a hallgató számára. Ha az információ egy része igaz és hiteles, a hallgató hajlamos a másik felét is igaznak és hitelesnek tekinteni, akkor is, ha arra nincs bizonyíték.


Ember legyen a talpán, aki most megmondja, melyik állítás milyen részben igaz, és milyen további hazugságokat toldottak még hozzá.

márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!