Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb kormánypárti szavazó nem tud normálisan érvelni, nem tud a FIDESZ, illetve az országvezetés mellett épkézláb érveket felhozni, egyszerűen csak szereti?

Figyelt kérdés

Ez a probléma szerintem országos szinten jelen van sajnos, ismerettségi körömben sok FIDESZ szavazó van, közülük szerintem csak egy olyan, akivel normálisan, hangos vita, illetve anyázás nélkül lehet beszélni más politikai nézetekről is, és elfogadóbb a többi embertársával szemben, a többi végtelenül agresszívbe megy át, ha a FIDESZT, vagy személyesen akár Orbán Viktor tevékenységét bírálják, foggal-körömmel védi a saját igazát, illetve nagyon gyermeteg módon elkezdi felsorolni a múlt rendszer hibáit.


Ezt nem csak saját ismerőseimen, hanem akár internetes fórumokon is tapasztalom, miért van ez akár főiskolát, egyetemet végzett emberek körében is ennyire elterjedve?



márc. 25. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanez van mind a két oldalon!
márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Hülyeség, nem kell általánosítani, van ami szimpatikus és sok minden nem, ennyi.
márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Az hogy te mit tartasz normális érvelésnek nem hinném, hogy mérvadó lenne. :) Illetve ha megnézed az O1G-t vagy épp a gyerekvédelmi tüntetésen a mocskos Fideszezést, nekem nehezemre esik elhinni, hogy az agyontanult ellenzéki oldal annyival jobb lenne.

Egyszerűen a hazai politika annyira megosztó, hogy senki se kíváncsi ész érvekre.

márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A demokrácia megbukott. Igazság szerint mindkét oldalon a 90% alkalmatlan arra, hogy szavazzon. És ez igaz az összes országra.
márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Másik oldalon keress...
márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3 "Az hogy te mit tartasz normális érvelésnek nem hinném, hogy mérvadó lenne."


Én meg nem hinném, hogy egy "De a Gyurcsány idejében rosszabb volt minden." Illetve a "most sokkal jobb az ország, mert ha más lenne, akkor rosszabb lenne" érvek egy normális embernek elfogadhatóak..


Egyébként az összes O1G nyilatkozattól, illetve baloldali agresszív megmozdulásoktól, sőt még a Magyar Péter féle "leleplezéstől" is elhatárolódom ellenzékiként, nem erről van szó, csak nem gondolnám azt, hogy felnőtt emberek nem tudják ennyire átlátni a dolgokat, ha a saját kis buborékvilágukban élnek. Csupán lusták arra, hogy ne csak nézzenek, hanem lássanak is.

márc. 25. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj, hogy bármilyen érvre, pl jobb életszínvonal, családtámogatások, egykulcsos adó, ingyenes tankönyvek, migránsok elutasítása, stb, csak agymosottazást és birkázást kapunk. Én már nem is írok, csak nagyon ritkán.
márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felvilágosult ember azért nem megy bele politikai vitákba, mert tudja, hogy úgy sem változik meg a másik véleménye, viszont jól kiforgatja a szavakat és egy véget nem érő céltalan vitává fajul az egész. Én is csak annyit tudok mondani, mint Orbán Viktor: Boldog Karácsonyt!
márc. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morfondir ***** válasza:
73%
Mondhatom, hogy mindkét oldal táborát kívülről szemlélem, és látom is nap, mint nap a vitákat. Van két olyan kollégám, akik barátok is, de ha szóba kerül a politika, hát "kijön belőlük az állat". Ilyenkor mondják, hogy "Egyik kutya, másik eb.". ( Lehet, hogy kétfarkú...:))
márc. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!