Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Mi Hazánk valóban a Fideszhe...

A Mi Hazánk valóban a Fideszhez köthető?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/9 PMC Wagner ***** válasza:
53%
Csak a Dksok szerint
ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Köze nincs hozzá.
ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Mindkettőt az oroszok támogatják. Ennyi fixen közös bennük.
ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Celtix ***** válasza:
85%
Szerintem csak a hasnos hülye szerepben vannak. Bár Toroczkai esetén lehet.
ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 readymix ***** válasza:
59%
Egyértelmű, a Mi Hazánk a Fide$$ szatellitje annak érdekében, hogy fragmentálják az ellemzéket. Továbbá amit a Fide$$ nem mer kimondani (még uniós tagként disztingválva) túl szélsőséges módon, azt velük mondatja, nyilvánítja ki. Aki ezt nem látja, az nem tudom hol élt az elmúlt 14 évben.
ápr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, a Fidesz pl már nem akar annyira pofátlan lenni, hogy az eddig is 80%-ban nekik lejtő választási pályán még jobban torzítsanak, erre a Mi Gatyánk bemond egy olyat, hogy a fővárosban listás szavazás legyen, amivel Karácsonyt jobban gyengítik, a Fidesz meg azonnal elfogadja és törvénybe is hozza azt. A vak is látja, hogy szatelitpárt.
ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, rendszerint szavaz együtt a mihazánk a fidessszel, amikor a fidesznek nincs elég embere.

Amikor megválasztották mihazánkosokat önkormányzati szinten, akkor rendszerint mondják, hogy hajlandóak a fidesszel együtt működni, de mással nem.

ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8-as, amit te mondasz az hülyeség. Én tagja vagyok a Mi Hazánknak és egyik jelöltje is leszek az önkormányzati választáson, úgyhogy remélem nekem elhiszed, hogy ezek rágalmak és nem igazak.


Az a feltételezés, miszerint rendszerint együtt szavaz a Mi Hazánk a Fidesszel, amikor nincs elég embere már csak azért is hülyeség, mert a 2/3-os többségükkel mindig van elég embere. Hozzáteszem, sajnos. Az elmúlt 2 év folyamán, mióta parlamenti párt a Mi Hazánk, valójában sokkal több alkalommal a baloldali ellenzékkel együtt szavazott, bár nem ugyanolyan megfontolásból, hanem konstruktívan, amit pedig a DK-tól, Momentumtól és társaitól nem lehet elvárni, mert csak azért szavaznak le egy fideszes törvényjavaslatot, mert azt a Fidesz nyújtotta be, és ezt a Fidesz is ugyanúgy megteszi fordított esetben. A Mi Hazánk megalakulása óta vallja a konstruktív ellenzékiség elvét, ami azt jelenti, hogy olyan ügyek mentén, ami a nemzet érdekét szolgálja, akár a Fidesszel, akár a DK-val is hajlandó együtt szavazni, tehát az utolsó állításod is HAMIS.


Jószívűen tudom mindenki számára ajánlani, hogy a Mi Hazánkkal kapcsolatban érdemes meghallgatni a párt véleményét és tevékenységét is mondjuk Toroczkai László YouTube-csatornáján, vagy a Magyar Jelen hírportálon. Azok a rágalmaknak pedig, hogy egy Fidesz-közeli, oroszok által finanszírozott pártról lenne szó, nem igaz. Persze, a balliberális pártok és médiumok nem örülnek a Mi Hazánk jelenlétének, mert konstrukció híján aki nincs velünk az ellenünk van elvén léteznek, ahogy annak idején még a harmadikutas Jobbikot és LMP-t is, úgy a Mi Hazánkat is folyamatosan rágalmazzák és sározzák.

ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!