Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szólnál ahhoz ,ha a Mi...

HunLo kérdése:

Mit szólnál ahhoz ,ha a Mi Hazánk hatalomra kerülne a választók által?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 17:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Vagy pedig a Hungaristák
ápr. 30. 19:19
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom őket nem bírják elviselni a pártjuk kudarcát. De erről a kudarcról nem én tehetek, én csak belinkeltem a kutatási ereményeket.
ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

Azt mondanám: hinnye!


A parlamentben pedig megjelenne Toroczkainak Mátyás király és Csurka István erőszelleme. Miközben Dórikával, Előddel és az ewokokkal táncolnának az Egészséges fejbőr egyik számára.

ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%

Rémálom!

Volt/van már elég barom a kormányon, elég már belőlük!

ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%

Hatalmasat csalódnék a magyar népben, mert bebizonyosodna, hogy menthetetlenül idióták vagyunk és hatalomra segítettünk egy konteós neonáci pártot.


De szerencsére ennyire nem vadmarha a magyarság.🙂

máj. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
53%
Árad a Tisza!
máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
54%
15-ös: nagyon remélem, igazad lesz, habár rengeteg ostoba ember él MO-on, de ennyire azért nem lehetnek azok.
máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17-es

Én félek attól ,hogy ha nem is 2026-ban ,de 30-ra hatalomra kerül vagy legalább is a legerősebb ,,ellenzéki" párt lesz.

Ha ők lennének a legerősebb ellenzéki párt abban a környezetben ,hogy Orbánék 30-ra eltünnek és egy olyan párt lesz hatalmon ,aminek nem lesz meg 2/3 szavazata már az is felérne egy rémálommal.

De ha ők kerülnek 30kor hatalomra akkor az már kész horror film lenne.A közül is a legilyesztőbb fajtából.


A környezetemben látom az embereket.Sorjában térnek meg a Mi Hazánkra.Sajnos egyre nagyobb az esélye annak ,hogy ők egy erős ellenzéki párt lesz ,ami nem 6%al kerülbe a parlamentbe ,hanem 13%al.

máj. 1. 08:59
 19/26 anonim ***** válasza:
49%
Legyen igazad, kérdező! Bár akkor valószínűleg már késő lesz. Talán már most is az lenne.
máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%

"Pezsgőt bontanék, hogy Magyarország és a magyar nemzet talán megmenekülhet a pusztulástól."



Én meg elemenüklnék az országból."


Akkor mindenki jól járna, nem? Az egyik nyugatra költözik, a másik pezsgőzik. Tök jó. Akkor Mihazánk.

máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!