Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak nekem undorító a kampány?

Csak nekem undorító a kampány?

Figyelt kérdés

Orrba-szájba belefutok a szélesen vigyorgó politikusokba, ha nem az utcán, akkor a neten, reklám reklám kampány mindenütt, ígéretek, vicsorgó fejek, jól beállított mosolygó portrék..de látszik, hogy micsoda beteg emberek vannak rajtuk.

Ennyire hülye a tömeg? Én többet nem megyek el szavazni. Semmi értelme. Most gyorsan befejezik a 3-5-8 éve félbehagyott/meg sem csinált projekteket, dolgoznak mint a güzü-illetve nem ők, hanem a munkások, aztán jól megválasztják őket és megint semmit sem csinálnak, amíg hatalmon vannak, csak lopnak és harácsolnak. Most mézesmedzag, vigyorgás, hátbaveregetnek az utcán, ingyen osztogatnak papucsokat meg üdítőt.. Ez párttól kormánytól független. Undorítóak!



máj. 13. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Reméljük egyre undorítóbb lesz mindenkinek.

Hátha egyszer elzavarjuk a posztkomcsi csürhét és építhetünk valami demokrácia félét.

máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Én észre sem veszem...🤔
máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Engem is undorít, hogy a politikusok pofáját kell bámulni, ha kimegyek sétálni. Nem hányni akarok, hanem felfrissülni.
máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
undorító a kampány. Mihazánk a megoldás
máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Olyan fura, hogy hétvégén volt egy kissebb cseh-német-lengyel túrám és ezekben az országokban, olyan, mintha nem is jönnének az EU-s választások. Láttam 1-2 táblát, de összemérhetetlenül kevesebbet, annál, ami otthon van.

Amúgy is feltűnő, minden egyes alkalommal, mikor hazarepülök, hogy, a gyorsforgalmi az olyan, mint egy reklámút a többi eus reptérhez képest, de most autóval menet direkt szemenszúrt a különbség.

máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

#5 Ott nem ismernek el csak alig 30% a választásra és nincs egyben önkormányzati választásuk is, mint nekünk.

Most itthon is nagyon laza a kampány a korábbiakhoz képest.

máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

#1


Mit nevezel demokrácia félének?


A modern demokrácia arról szól, hogy 4 évente megválasztod, hogy kit fog lefizetni a nagytőke. Hacsak nem azt választod meg, hogy melyik nagytőke kormányozzon.

A nagytőke még a magasságos USA-ban is a törvények felett áll, így nem szólhat másról.


Az csak egy néphülyítő társasjáték, hogy ki kit buktat le korrupcióval.

Mert mindenhol a korrupció határozza meg a politikát.

máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

"Orrba-szájba belefutok a szélesen vigyorgó politikusokba"


Gyurcsányné valóban gusztustalan azon a plakáton

máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, teljesen jól látod. Én egy viszonylag fejlett városban élek, de kb. a fű sem nőtt 5 évig, most meg a fél város le van zárva, mert útfelújítást csinálnak mindenfelé.


Nagyon szomorú, hogy a megválasztottak csak akkor hajlandóak valamit csinálni, ha a vesztüket érzik.

máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

5# "Olyan fura, hogy hétvégén volt egy kissebb cseh-német-lengyel túrám és ezekben az országokban, olyan, mintha nem is jönnének az EU-s választások. Láttam 1-2 táblát, de összemérhetetlenül kevesebbet, annál, ami otthon van."


Mert ott a bal és jobboldal is a migrációt, gendert nyomja. Az A és B csapat is a deepstate része, így nincs értelme igazi kapmánynak.

máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!