Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orban összeugrassztotta a fel...

Orban összeugrassztotta a fel orszagot, családokon belül a generaciókat, fiatalok utaljak az öregeket, Orbant idegesíti a AB, Budai feleőssegre vonja a főügyeszt, mi van ebben az orszagban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
a fél országot?
2010. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Bocsi, de a nevet eltévesztetted. Meg az időt is.

Ezt egy évvel ezelőtt kellett volna írnod Gyurcsány nevével.


Mellesleg:

"Ez a kérdés provokatív vagy trágár"

2010. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem semmi bajom az öregekkel, pedig fiatal vagyok. Sőt, a családommal sem.

Intelligens ember tiszteletben tartja, ha mások esetleg másképp gondolkoznak, mint ő. Ennyi a titok. Az ellenkezőjéről meg nem OV tehet.

2010. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vok fideszes de ez egy nagy baromság hogy bárkit is össeugrasztott
2010. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hál'istennek én a másik fél országban lakok.
2010. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te hülye vagy.

Nekem semmi bajom az őseimmel, és az ország másik felével sem.

Itt aki összeugrasztani akar, az te vagy.

2010. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Orbán nem a fél országot ugrasztotta össze, hanem az egészet, határokon belül és azokon kívül is. És nem csupán a fiatalokat az idősekkel, hanem a testvéreket, barátokat és házastársakat is. Hiszen a haza nem lehet ellenzékben, és aki nem a Fideszre szavaz, az biztosan nem lehet igazi magyar...
2010. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó! :D

Nem mintha nem épp a Jobbikosok hangoztatnák azt, hogy aki nem ért velük egyet, az hazaáruló. XD

2010. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A tegnapi 13.58-nak!Semmi kifogásom amit az előző kotmány intezkedéseire,megitélésére tettél,de úgy az MSZP,úgy FIDESZ egy -már egyszer- bukott banda,belértve Orbánt is,mit volt miniszterelnököt vagy nem így van?!Mindkettőnek el kellett volna már tünni a politika szinteréről!!!


Miket igért Orbán a válsztások előtt?"2 hét alatt rendbeteszi a közbiztonságot!


Segít a devitahitelesekne!


Munkahelyeket igert,azonnal!


A nyugdíjasoknak 13.ik havi nyugdíjat!


Néhany a sok közülmi,igaz megengedte az otthoni pálinkafőzést!/nem vagyunk eléggé elbútítva így is?!/


Ennyit az igéreteiről,de arra nem válaszoltatok,hogy Budai milyen jogon vonja felelósségre a legfőbb ügyeszseget a mai nappal bezarólag?!Tudod,van egy német mondás,mely így hanzik,Politik verdirbt charakter!aza a politika rontja a jellemet,ez viszont igaz mindenkire!!!



Ez aztán a nagy kedvezmény!!!


Most pedig mit csinált,semmit,azaz jött a különadó,megszünteti a magánnyugdíjpénztárt,ugrik a befizetett pénz,kamataival együtt,nem lehet örökölni.


25-30 ezer ember elbocsjtása!


Nyugdíjjárulék emelése!


Tessék,ez Orbnék eredménye,gratulálhtsz nekik!!!

2010. nov. 9. 06:47
 10/11 A kérdező kommentje:
Olvassátok el csak a tegnap feltett kérdést:"Remélem,hog y Viktor nem engedi,hogy a nyugdíjasok dolgozzanak......,stb!Ez nem az ország összeuggrastása,szinte undrító a kialakult ellentét,melyet a vezír szított!
2010. nov. 11. 06:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!