Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miert vadolja mindenki a...

Miert vadolja mindenki a Jobbikot rasszizmussal, meg antiszemitizmussal?

Figyelt kérdés

Erdekes,hogy a Jobbik szimpatizansok,nem irnak annyi serto,es vadlo dolgot az mszp vagy a fidesz taborrol mint ok

az ,hogy a kormanyt kritizaljuk azt meg teszik az mszp sek is gondolom a fideszes taborbolsem ert mindenki egyet a kormannyal.


2010. dec. 3. 01:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Manapság divat mindenkire rásütni hogy rasszista, antiszemita, fasiszta, masiniszta stb. aki nem ért egyet az egyre durvuló helyzettel, és ki meri nyitni a száját. Figyeld meg, mindjárt engem is lenacciznak...
2010. dec. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Ilyesmivel csak tudatlanok vádolják.
2010. dec. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

"Erdekes,hogy a Jobbik szimpatizansok,nem irnak annyi serto,es vadlo dolgot az mszp vagy a fidesz taborrol mint ok "


- Bocs, de várd meg, amíg kitörlöm a röhögéstől összegyűlt könnycseppeket a szemembeől.... :DDDD


Na, megvagyok. Szóval egyszerűen azért, mert rasszisták és antiszemiták.

2010. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem mondtam ilyet.


Nekem pont az a bajom, hogy nem eléggé az.

2010. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
inkább bohócok.
2010. dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért, nem azok? Legalább mernék felvállalni nyíltan.
2010. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
És mi van akkor ha antiszemiták és rasszisták? Semmi.
2010. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

"Erdekes,hogy a Jobbik szimpatizansok,nem irnak annyi serto,es vadlo dolgot"-erdekes já,kicsit serto lehöt!

öhöm

Mióta élsz Magyarországon?

2010. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Mióta élsz Magyarországon?"Kb 51 eve agepem 5 honapja, es nem ismeri az ekezetet. Gondoltad volna,hogy ilyen egyszeru?

Okoska!

2010. dec. 3. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Én pl láttam azt a gyűlést amit a jobbik szervezett a Nemzeti előtt, az Alföldi Róberttel kapcsolatos botrány miatt. Gyakorlatilag nyíltan zsidóztak, már mindenki zsidó, vagy zsidó szimpatizáns volt, aki Alföldivel hozható kapcsolatba. "Most megtanítjuk neki, hogy mit jelent a móres, mert minket Árpád hozott nem pedig Mózes." Ez a mondat konkrétan novák előd szájából hangzott el. És nem egy ilyen zsidózós fricska hagyta el a szájukat. Én megértem, hogy Izrael külpolitikai húzásai nem tetszenek valakinek, azt is értem, hogy nem akarják, hogy Izrael az EU tagja legyen, de van különbség a között, hogy a zsidó kormány politikai döntései hagynak kívánni valókat maguk után, és egy olyan politikai kommunikáció között, ami a zsidókat okolja nem csak Magyarország ,hanem az egész világ gazdasági, és társadalmi krízisei miatt. Az utóbbi a jobbik. Ráadásul én elég valószínűnek tartom, hogy ebből az "ideológiából" amit nemzeti radikalizmusnak neveznek, ők csak politikai tőkére szeretnének szert tenni. Te megkérdezted már magadtól, hogy vajon emberek miért lesznek ennyire Magyarok? Hogy miért kell ennyire sulykolni, azt, hogy mekkora hazafik, és csak az ő vezetésükkel , az ő szempontjaik szerint , az ő intézkedéseik nyomán változhatna a helyzet hazánkban? Én azt gondolom, és mindig is azt fogom gondolni, hogy a leghangosabb hazudik.
2010. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!