Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az Orbánt szídó emberek...

Az Orbánt szídó emberek MSZP-sek, jobbikosok vagy csak egyszerűen nekik semmi se jó?

Figyelt kérdés
A hozzászólásokból számomra nem derül ki h az emberek többsége a Fideszre szavazott. Persze egy ilyen oldal nyilván nem reprezentatív.
2011. jan. 4. 22:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Is is.

Egy politikus iránti ellenszenv nem pártfüggő.

Utálhatod Orbánt akkor is, ha MSZP-s vagy, akkor is, ha Jobbikos, akkor is, ha LMP-s, akkor is, ha egyik párt se tetszik, de még akkor is, ha maga a fennálló rendszer nem tetszik.

Az itt válaszokat kiírogatók nem tudom, hogy melyik kategóriába tartoznak, de mivel a GYK-n elég nagy a Jobbikosok aránya, ezért feltételezem, hogy nagy részük az.

2011. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Hibásnak mindig kell lennie....
2011. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Az Orbánt szídó emberek nem tudnak tisztán gondolkodni. Csak hallották a pletykát, hogy Orbán az diktatúrát fog csinálni, és gondolkodás nélkül ismételgetik, mint egy papagáj.
2011. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 doboszoli ***** válasza:
69%

Arra senki nem gondolt, hogy az "elégedetlenek" esetleg saját bőrükön érzik, hogy nem jó ami történik?

Netán gondolkodni is mernek a jövőt illetően, és arra jutnak, hogy nincs jövőkép, kapkodás van, "fejjel a falnak"

intézkedések tömkellege látható?

Nem kell ehhez sem jobbikosnak, sem komcsinak lenni.

2011. jan. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Leginkább semmi se jó nekik. Valószinűleg szavazni sem voltak, "mert nem volt kire", semmi mást nem tudnak ideöfögni, csak azt, hogy "ez úgy szar ahogy van", de azt nem tudnák megmondani, hogy racionális keretek között mi lenne a jó. Várják a szájba adott sültgalambot, és azt, hogy az állam ismét eltartsa őket.
2011. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Józanok!
2011. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
vagy orban egy idiota kis hatalommanias torpe es nekik van igazuk?
2011. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

a magasságáról senki nem tehet te Hatökör! -.-

amúgy valszeg MSZPsek, Jobbikosok és kiábrándultak!

valamikor én is feltettem ezt a kérdést, és írta valaki, hogy egy ilyen oldalra nyilván nem az elégedettek fognak irkálni!

2011. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Én politikailag független, átlagfizetésből (annak is az alsó részéből) élő ember vagyok.

Nem szavazok olyanra, aki már lopott, csalt, hazudott, olyanra szavazok, akinek szeretnék a nagyokkal szemben esélyt adni, de ha rosszul használja, akkor nem szavazok rá a következő körben, keresek mást, aki jobban megérdemli az X-et.

2011. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Joggal szidhatom,az én életem egyre rosszabb.Munkahely nincs,létbiztonság,közbiztonság nincs.Remény sem igen van rá,hogy lesz.

Orbán egyébként mint ember is ellenszenves.

És azt se felejtsétek el,hogy már uralkodott egyszer,és alig várták az emberek a választást,hogy leválthassák végre.

Azért tudott az MSZP 8 évig hatalmon maradni,mert Orbánt jobban utálta a nép,gondolom nem véletlenül,ezek szerint mégsem egy glóriás szent.

Most is csak azért választották meg újra,mert mindenképp el akarták tüntetni az MSZP-t és más alternatíva nemigen volt.

2011. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!