Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted kéne szervezni egy...

Szerinted kéne szervezni egy állami finanszírozású nemzeti együttest?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ott van a Kárpátia nemzetinek.

Egyébként eléggé pártfüggő lenne ha valamelyik párt létrehozná.

2011. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bumbi02 ***** válasza:
mert a zene legyen párt független. nem azt mondom hogy politika ne legyen benne.. én speciel a System of a Downt szeretem, nekik vannak szövegeik amikbe enyhén van politika, de amit a mai magyar nemzeti együttesek képviselnek.. hát.. had ne minősítsem...
2011. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre, h nemzeti legyen, de ne szélsőséges, és ne csak interneten, hanem tv-ben,vagy rádióban is lehessen hallani.
2011. ápr. 16. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen bumbi félékkel van tele az ország addig nem fogunk egyetlen hazafias dalt sem hallani a rádióba vagy a TV-be.
2011. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 doboszoli ***** válasza:
Nem!
2011. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most részben bumbi02-vel értek egyet, vagyis ezt nem helyeslem. Amúgy is, ez gondolom állami támogatású lenne, még az is fizetné, aki nem értene vele egyet. Nem mellesleg, én is hazafiasnak tartom magam, de a nemzeti rockot már nem kedvelem, számomra nincsen jó zenéjük. Bőven elég a Rákóczi induló, a Himnusz, a Szózat és a Nemzeti Dal. Tudom, ezek régiek, de attól még, sokkal jobbnak tartom, mint a nemzeti rockot.
2011. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Ott van pl. a Kárpátia, Hungarica.
2011. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez nem fontos dolog. Egyébként is, akinek van rá igénye, az most is meg tud hallgatni ilyen zenéket:(Kárpátia, Palmetta, Dalriada stb.)
2011. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!