Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kedves jobbikosok, mit vártok,...

Kedves jobbikosok, mit vártok, mi történne, ha a Jobbik kerülne hatalomra?

Figyelt kérdés
Varázsütésre megszűnne az ország minden gondja, és hirtelen nagyhatalommá válnánk? A válaszaitokból nagyjából ezt lehet leszűrni, de ezt azért csak nem gondoljátok komolyan...
2011. máj. 15. 12:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Megszűnne a munkanélküliség, megerősödne a gazdaság és helyreállna a közbiztonság.
2011. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
nem vagyok jobbikos de akkor államcsőd lenne, mint amekkorát még Argentína se látott.
2011. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%
akkora államcsőd*
2011. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Varázsütésre talán nem, hiszen jó munkához idő kell. Ugyanakkor az esély megvan rá, hogy rendbe lehetne hozni az országot.
2011. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%

Egyet biztosan, 100%-osan: a közbiztonság javulását. Ezt már most is bizonyították az északi megyékben történt zavargásokkor: aki megnézte, az tudja, mit szóltak az ottlakó magyarok a Véderőhöz, az egyszerű magyar ember örült neki, hogy végre valaki felfigyelt a problémára és segít nekik.

Többet biztosra nem tudhatok, de a programjuk vázát szerintem ténylegesen fel tudnák építeni, azaz a mezőgazdaság fejlesztése, ezáltal majd az ipar fejlődése, bár eleinte lehet a külföldi vállalkozók inkább elmennének innen, de pár éven belül új, magyar vállalkozások születhetnének (már ha addigra marad még itt valakinek is tőkéje vállalkozáshoz - ha a Fidesz nem teszi tönkre még jobban az embereket). Nagyjából erre számítok. Ez az egész munkahelyeket teremtene, a közbiztonság javulása nyugodtabb, stresszmentesebb élethez vezetne, az emberek egészsége is javulhatna ezáltal (mint tudjuk a stressz nagyon sok egészségügyi baj forrása...). Ennyi az, amit úgy gondolok, hogy elsőre megvalósítanának. Nem várom Kánaánt sem, és nem lesz kolbászból a kerítés, de ha nem kell minden nap attól félnem, hogy mikor lopják el (már megint) az állomásról a biciklimet, és fiatalként lehet esélyem munkát találni, ha végzek az egyetemmel, akkor már megérte rájuk szavazni. Nekem sokkal több nem kell.

2011. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem csak a közbiztonság javulna. A Jobbik kiemelkedő gazdasági stratégiájának köszönhetően a hazai piac élénkülne az embereknek lenne pénzük vásárolni, ezáltal a megnövekedett kereslet rengeteg új munkahelyet teremtene, miáltal a munkanélküliség megszűnne.
2011. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
31%
ha változtatnál a hangnemen kérdeznéd még válaszolnék is a kérdésre.
2011. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%

"nem vagyok jobbikos de akkor államcsőd lenne, mint amekkorát még Argentína se látott"


Már egyszer leírtam egy kérdésnél tegnap, de akkor megteszem mégegyszer. :)

Ha az MSZP pár éve, illetve a Fidesz idén márciusban (amit nagyon szépen csendben tartottak!) nem vesz fel többmilliárdos hitelt, akkor már rég államcsőd következett volna be! Akkor már nem mindegy, hogy hitellel húzzuk még pár évig, aztán 30 évig nyögjük a hitelt, amiből ráadásul már kettő is van, vagy most államcsőd, aztán valahogy kikecmergünk belőle? Aki hiteles, kicsiben érzi a súlyát, mekkora dolog mástól pénzt kérni, aztán évtizedekig azt törleszteni, ráadásul többszörösét. Hitelekből tartják fenn a látszatát az országnak, hogy itt nem olyan vészes még a helyzet, pedig az. Csak senki sem vallja be, mert akkor sokan elpártolnának a Fidesztől. És mint korábban leírtam, erről főként az MSZP és a Fidesz tehet.

2011. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
A Fidesz már teljesen eladta az országot és most folytatja ezt.
2011. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:19


Ettől még ugyanúgy egy mesébe illő a gazdasági programja a jobbiknak, kárpátiát dalolászva nem lehet kikerülni a rossz gazdasági helyzetből, sőt...

2011. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!