Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted ha a Jobbik nyerné...

Szerinted ha a Jobbik nyerné a választásokat, fejlődne az ország?

Figyelt kérdés
pozitív vagy negatív irányba? maradna ugyan ilyen sz@r minden?
2011. júl. 3. 22:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%
Negatív irányba fejlődne.
2011. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam, h kicsit részletesen fejtsétek ki miért gondoljátok azt, amit.
2011. júl. 3. 22:15
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Ezt csak akkor tudnánk meg, ha megnyernék. A véleményem az, hogy semmivel sem volnának rosszabbak, mint az eddigi kormányok, de hogy jobbak lennének-e, azt nem tudom. Én azt mondom, egy próbát megér.
2011. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok. Azért mert a programja csak álmodozás,amit nem lehetne megvalósítani. Nem egy világtól elzárt szigeten élünk,és a piac is viszonyok is működnek.
2011. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes kérdés. Gazdaságilag szerintem negatív irányba fejlődne. Vagy szemléletet kellene váltaniuk. Viszont mindkét esetben becsapva éreznék magukat és meghasonlanának a szavazóik, vagy mert nem lettünk almanagyhatalom, vagy mert "eladta magát" a párt.
2011. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%

Ez sok mindentől függ. A Jobbik következetesebben és megalkuvást nem tűrően akarja képviselni a magyar érdekeket, ám nem biztos, hogy a kompromisszumkészség hiánya előnyös lenne számunkra.

Egy konkrét példa: újra akarják tárgyalni az államadósságot, míg az eddigi kormányok a visszafizetés hívei voltak. A kérdés már csak az, hogy sikerül-e keresztülverniük az akaratukat a nemzetközi pénzintézeteken. Nyilván azok nem fogják (olyan könnyen) hagyni magukat. Majd megpróbálják elszigetelni és lejáratni a Jobbik-kormányt, hogy elvegyék a kedvét a magyar érdekek védelmétől. Már a lagymatag Fidesz próbálkozásokra is kemény eszközökkel válaszoltak, képzeljük el, mit csinálnának egy Jobbik kormánnyal. De szerintem egy próbát megér.

2011. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
67%

Ha javulna a helyzet,akkor az lenne,hogy nem a jobbik érdeme,hanem a fidesz 4 éve volt a jó.


Ha rontanának,akkor jönnének a fideszesek,hogy bezzeg 8 év fidesz kormány alatt,még a sz.runk is aranyból lenne.


Én pedig azt mondom,kutyából nem lesz szalonna.Ameddig minden magyar gyárat,céget zárnak folyamatosan be,és ameddig ilyen kretének vannak vezetői székben nem fog változni semmi..


Szeretem a hazámat,büszke vagyok,hogy magyar vagyok.Háború esetén megvédeném,beállnék katonának.

Viszont a családom az első,és ha a kellő biztonságot,nem tudja neki megadni az ország,akkor inkább elfogom hagyni a süllyedő hajót.

Én adok az országnak és vissza semmit nem kapok?

2011. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%

Jobbik a leg hazafiasabb párt Magyarországon,sok jobban

ügyelnek a magyarok sorsára mint többi párt.

De globális szinten,mivel hogy csak a nemzet érdekit képviselik így nehezen tudnának nemzetközi szinten bárkivel

egyezkedni.

A módszereik drasztikusak,ezt sok ember nem díjazza.

2011. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az a bajom, hogy kipécéznek maguknak mindig egy-egy témát, amivel aztán hónapokig el vannak, de úgy, hogy más dolgokról ekkor se kép se hang. Ilyen például most ez az Alföldi ügy, vagy hosszútávon a cigánykérdés (ami valóban probléma, nem mondom, hogy nem). Ha egy esetleges Jobbik kormány is így viselkedne, hogy egyes problémákat felnagyít, talán meg is old, de közben minden egyéb akár össze is dőlhet, akkor az nem hiszem, hogy jót tenne az országnak.
2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
ezt senki nem tudja megmondani, ígérgetnek ők is, csak akkor derűl ki ha tényleg ők nyerik a választásokat, lehet hogy jobb lesz mint a többi, az is lehet hogy olyan lesz mint a többi, vagy rosszabb
2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!