Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért volt vonalkód a Fideszne...

Miért volt vonalkód a Fidesznek névtelenül visszaküldendő véleménykérő válaszborítékokon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 12:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
* a kérdőíven
2011. júl. 15. 12:19
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
mert nem a neveddel, hanem a vonalkódoddal azonosítottak.
2011. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igaz lenne??
2011. júl. 15. 12:30
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

:D


szegény "névtelen" választópolgárok csőbe vannak húzva

2011. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de mégis csak rajta volt a név is, ami állítólag véletlenül került rá, nem is értik hogyan....(a híradóban hallottam jó múltkor).Véletlenül, mi?
2011. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
89%
Én a biztonság kedvéért visszaküldés előtt levágtam a nevem és a kódot is róla... :) Jól átvertem a rendszert, mi? :D :D :D
2011. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most meg is néztem! :D Tényleg rajta volt a név is, akkor az lehetett, hogy az összes -és mindennél fontosabb!- személyes adat bepötyögésére már ne is kelljen időt pazarolniuk?
2011. júl. 15. 13:00
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Adat gyűjtés.

Mind mondták aki visszaküldi politikai állást foglal. És igaz. Nekem a fideszes ismerőseim mind visszaküldték, mert azt hitték tényleg érdeklik a véleményüket.


A vicc nekem az volt mikor a fidesz azzal jött, hogy milyen nagy siker. Hát az a 12-13% rohad nagy siker.

2011. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

A Fidesz ellenségeinek nyilvántartásba vétele volt a cél. Ilyen már volt 1957-ben a M.U.K. –ozás.

A primitív „Fidesz ellenség” ha névtelenül, vagy idegen névvel, címmel, jelezte véleményét a hatalomról, így került nyilvántartásba. Aki nem azt a nevet, címet írta fel, ami a valóság, az ellenségek adatbázisába került.

2011. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Már nem azért, de ezzel a kérdőívvel ugyan hogy deríthették ki, hogy ki a fidesz párti?Nem a pártokról szólt a kérdés, általános kérdések voltak, a válaszokból pedig nem lehetett arra következtetni, ki milyen párttal szimpatizál.És csupán azért, mert valaki visszaküldte, még koránt sem biztos, hogy fideszes.

Az elképzelhető, hogy a válaszok alapján skatulyázzák az embereket, de nem a politikai hozzátartozásukat illetően, mert szerintem ezekből a kérdésekből nem lehet arra következtetni, igen nagy a tévedés kockázata.

2011. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!