Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan léphetnék kapcsolatban...

Hogyan léphetnék kapcsolatban Orbán Viktorral?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 16:12
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 14. 10:49
 22/44 anonim ***** válasza:
78%

ha kapcsolatba lépsz vele, megmondanád neki, hogy azt üzenem, hogy nyalja ki a seggem?

kösz.

2011. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
74%

hitelesebb, mint a hétköznapi ügyvédek."

Ezért olyan okosak, hogy az új alkotmányt véglegesítették a régit meg nem helyezték hatályon kívül. A sok okos meg ezt nem tudta.

Amúgy meg nem tudom, hogy hogyan léphetnél kapcsolatba vele, mert egy egyszerűbb ügyintézővel sem lehet kapcsolatba lépni, nem vele.

2011. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
49%

Szia!

Nem szeretnélek elkeseríteni,de én 2010.11.24-én küldtem e-mailt az orbanviktor@orbanviktor.hu címre. A mai napig (2011.08.15.) nem kaptam rá választ.

Remélem Te több sikerrel fogsz járni.

2011. aug. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 15. 07:44
 26/44 wapo ***** válasza:
41%

Hosszú út vezet O.V. ig

Első és legfontosabb. Lépj be a FIDESZ-be.

Utána vívj ki valami funkciót. Légy te a leghangosabb, legpofátlanabb leg-leg-leg valaki.

Járj pártgyűlésekre.

Ismerkedj a vezetőkkel.

Legyen hosszú nyelved és kemény könyököd.8felfelé nyal, lefelé rúg!!)

És akkor talán pár év múlva, de a következő választásokkor biztosan láthatod a nagy embert. Ha nem merül fel semmi kétely veled kapcsolatban akkor talán még szólhatsz is hozzá. Válaszolni nem biztos, hogy fog de lehet.

A másik módszer, hogy valami neves közfigyelem középpontjában helyezkedő sajtó, vagy TV rádió riportereként keresed meg. Bár akkor a kérdéseidet előre le kel írni és beadni a titkárságon, majd ott eldöntik, hogy válaszolnak-e rá.

2011. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 15. 13:43
 28/44 anonim ***** válasza:
50%
úgy l ha facebookon bejelölöd hogy kapcsolatban vagy vele, feltéve ha visszaigazolja h te vagy a párja.
2011. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:
100%

Nem olvastam végig az összes kommentet, de hátha segít egy kis saját tapasztalat:

Olyan közintézményben dolgozom, ahol ügyfelekkel tartjuk a kapcsolatot. Sajnos sok esetben az ügyfelek panaszlevélben írják le a problémáikat és természetesen a vezérigazgatónak címezik (sokszor "sk"-val is ellátják). Nálunk ezek a levelek soha nem jutnak el hozzá viszont keringenek egy jó darabig az épületben, mire megszületik a válasz vagy valaki ráveszi magát a ,egválaszolására. Ez több hétbe is beletelik, a probléma nagyságától és (sajnos ami manapság már egyre gyakoribb) az ügyfél protekciójától függően.

Ugyan Te csak egy kérdést tettél fel, úgy gondolom, gyors választ nem fogsz kapni, mivel nem tartják fontosnak a mihamarabbi válaszadást. Aztán lehet, hogy tévedek, és hamarosan válaszolni fognak. Legyen így! sok szerencsét! :)

2011. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
100%
Fesd az ördögöt a falra meg fogsz lepődni mekkora a hasonlóság :D
2011. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!