Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nyerhet 2014-ben (vagy valamik...

Nyerhet 2014-ben (vagy valamikor 2014 után) az Mszp?

Figyelt kérdés
Amit most a Fidesz csinál, énszerintem abból nagyon nagy pofáraesés lesz,ugyanúgy mint 2002 tavaszán.Mi az hogy a félmillió felett keresők adócsökkentését a (korábban adómentes!!!!) minimálbér megadóztatásából fedezi??Mi az, hogy a gázolaj jövedéki adójának emelésével nehéz helyzetbe hozza a hazai egyéni vállalkozókat,pedig 8 éven át fröcsögtek adócsökkentésről???Mi az hogy,idén tavasszal két hónapon át csak az alkotmánnyal voltak elfoglalva,semmi másról nem tárgyaltak???
2011. szept. 9. 17:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Reed-nél a pont.
2011. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyerhet olyan választási rendszer lesz, és megosztott az ellenzék. Irigylem a kérdező optimizmusát, szerintem 30 évig Orbán rendszer lesz.


Netalán tán az mszpnek(valami csoda folytán) 51%-a lenne parlamentbe? Akkor mi lesz?


Semmi mert akkor is a fidesz fog diktálni, a bíróságok, egyházak, nagy magyar vállalkozók mind őket szolgálják.

"Az mszmp is lehetett több évig ők miért nem lehetnének?"

Ezt mondták nekem a hírtvben és az sosem hazudik, biztos vagyok benne ez megvalósul.

Csak Orbán halála vagy a fidesz döntheti meg ezt a rendszert a nép ellen be van biztosítva, mert ez egy tökéletes hatalom.

Később lehet mszp mert szerintem évtizedek múlva is meg fog maradni valamilyen formában mert annyira temetik ezt a pártot, hogy biztos megmarad már csak azért is.

2011. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az mszp tönkretette az országot, miatta szenvedünk most, akármilyen is a fidesz, az mszp-nél sokkal jobb!"


Nehéz idők kemény intézkedéseket kívánnak. Természetesen ülhetünk a fidesz kormányzás alatt ölbe tett kézzel amíg az államcsőd felé rohanunk... Teljesen mind1, hogy ki van kormányon ha fáj. Csak a rövidlátók és amnéziások figyelmébe szeretném ajánlani, hogy mitől is fáj. Tessék hosszútávon gondolkodni, nem siránkozni, hanem dolgozni! Én is ezt teszem, és nem vagyok milliomos. Fizetem az adót, ahogyan kell. Ha pedig valami nem tetszik, lehet menni elfelé... mert vagy valaki rendbe szedi az országot, vagy Görögország sorsára jutunk.

2011. szept. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Amit észre kéne venni emberek az az, hogy nem csak ebben a 2 bandában kéne végre gondolkodni. Az MSZP a pénz után megy, míg a népet hagyják meghalni, a Fidesz pedig hatalommániások inkompetens gyülekezete, de a népet szintén hagyják meghalni...talán végre EL KÉNE FELEJTENI a volt kommunista elit 2 legnagyobb utódpártját, és esetleg nyitni új politikai csoportosulások felé (szándékosan nem említettem a Jobbikot, mert a többség ezt nézné ki a kommentemből annak ellenére, hogy nem szimpatizálok velük...bár már ők is egyre szimpatikusabbnak tűnnek, ha az MSZP-vel vagy Fidesszel kell összehasonlítanom őket)
2011. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
teljesen igazadvan.
2011. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
10:28 akkor milyen más pártban? lmp? kétfarkú kutyapárt? na ne röhögtess! vagy alapítasz egy pártot?
2011. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:35


Ha te rájuk szavaznál, akkor tedd azt. De ha komolyan azt gondolod, hogy szerinted helyes az, hogy az országot egyrészről az MSZP, másrészről a Fidesz húzza szét, mikor jól tudja mindenki, milyen korrupt és imkonpetens bagázs mindkettő, és ezekre KELLENE szavazni akkor inkább állj egy elefánt segge alá. A megoldás, hogy a teljes mostani politikai elitet lecseréljük - mindenestül, beleértve az LMP-t és a Jobbikot is, és új embereket kellene ültetni a Parlamentbe (és ezúttal ténylegesen az ország vezetésével megbízni őket)

2011. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az mszp, fidesz végleg leszerepel, az emberek bizalmát elveszítették,- nem fognak nyerni!!!!

Munkahelyek kellenek , hogy induljon a gazdaság!

Pénzt csak pénzel lehet csinálni,-de nem a tőzsdén!

2011. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az MSZP csak akkor nyerhetne, ha teljesen átszerveződne és új pártként indulna. De azok után, hogy a FiDeSz ismét tudott győzni 1998-2002-es kormányzása után, holott elég sok ostoba lépést tett (pl. a kötelező magánnyugdíj pénztárakba való belépést is), nem lepődnék meg semmin. A magyar feledékeny nemzet, ezért ismétlődtek meg történelmünk során nem egyszer a nemzeti tragédiák.
2011. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
25%
JOBBIK! B*ZDMEG!
2011. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!