Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megteheti Tarlós, hogy frakció...

Megteheti Tarlós, hogy frakcióvezetőként, mindenki háta mögött EU-s támogatásokról kérjen tájékoztatást?

Figyelt kérdés
Szerintem Mo-ot járatják le a fideszesek ilyen lépésekkel. Milyen véleménnyel lehet rólunk az EU!
2009. máj. 7. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel az EU-s támogatásokról tájékoztatást kéne kapnia, de ezt évek óta nem kapja meg, ezért szerintem teljesen jogosan kéri. Nem hozhat döntéseket információk hiányában.


Az EU azt gondolja ami van, hogy kavarnak az EU-s hitelekkel és félnek tájékoztatást adni róluk, mert akkor kiderül a kavarás. Nem hiszem, hogy itt a Tarlós a hunyó. Sajnos ez van.

2009. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az EU egyik alapelve az átláthatóság, tehát a kérdés kiírójaként te is kérhetsz (mindenki háta mögött) tájékoztatást konkrét támogatásokról, és meg is fogod kapni. Sőt, amit megtudsz, szabadon publikálhatod, kirakhatod az Internetre, nem fognak érte piszkálni - kivéve ha más okból fontos téged bántani.

Jó lenne, ha a magyar közigazgatás átvenné a nyílt tájékoztatás gyakorlatát, mert az átláthatóság a demokrácia egyik alapértéke.

2009. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért járatja le ha tájékoztatást kér? Nagyon régóta nem kapja meg, de nem értem ez miért lenne lejáratás? Meg tudod indokolni miért az, ha valaki csak információkat kér egy igen kényes dologról? Ja és miért mindenki háta mögött? Mert nem kürtöli világgá, hogy "nekem információkra van szükségem"? Kedves kérdező ez igencsak erőltetett fikázási szárnypróbálgatás volt...
2009. máj. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem fikázom,csak kérdeztem.
2009. máj. 7. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:

"Milyen véleménnyel lehet rólunk az EU!"


Az EU nem egy ember, nincs véleménye.


Én jobban aggódnék a milliárdok miatt, amikről szó van.


Ne derüljön ki semmi, mert akkor valakiknek rossz lesz a véleményük, ugye? Ez a hozzáállás nem is gyermeteg, hanem már beteges. Népszabis színvonal.

2009. máj. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!