Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek rossz a kormány...

Szerintetek rossz a kormány (II. Orbán-kormány)?

Figyelt kérdés

Eltörölt EVA, magas benzinárak, padlón a forint, a szegények kevesebb pénzt kapnak, "elfideszesedett" média, elfogult alkotmányozás, médiatörvény, a nép kihagyása mindenből, mellébeszélés felsőfokon, elszámolt költségvetés...

Ez csak egy kis összegzésem, amit tudok a kormányról eddig. És ezek közt lennének a jó döntések is, ha lennének nagy számban...


2011. nov. 14. 19:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ugye azt is igaznak gondolta: "Hazudtunk éjjel-nappal".

Ez volt egyetlen igaz beszéde. Sírhatsz egész nyugodtan.Szavazás által nem fog visszajönni,de ha mégis akkor Magyarországnak befellegzett.Akkor aztán bőghetsz igazán. Ha még maradt benned emberi érzés,mivelhogy ilyenekkel szimpatizálsz.

2011. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
én egy szóval nem mondtam, hogy szimpatizálok velük. hülye állatok, eltűnhetnének a balfenéken. nem hiányoznának. n szélső jobbos vagyok, bennük még nem csalódtam, és amíg nem fogok addig nekik drukkolok és rájuk szavazok.
2011. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Végre valami.
2011. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%
Hogy a szavazók 2/3-a szavazott a FIDESZ-re,egyetlen oka,hogy óriásit csalódott az MSZP-ben
2011. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
A szavazók összesen 54%-a (ha jól emlékszem) szavazott a Fideszre. Így kétharmadot szerezni nem olyan nagy dicsőség. Én alapból megtiltanám, hogy egy frakció 2/3-ot szerezzen, kivéve "vészhelyzetben". Csak akkor meg két frakciót alakítanának, Fideszt és KDNP-t, és meg is oldanák... :(
2011. nov. 24. 21:05
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem lehet rossz, mert a forradalmárok (2/3-ad) ezt akarták,- A forradalmárokkal meg az a baj, hogy a nagy hevületben nem látnak az orruknál tovább,- meg a hit!


A magyar nép mindig lovas nemzet volt. A forradalomban fordítva ültünk a lovon. Ugyanis mi mindig valami ellen szavazunk. Ha emlékeztek 2002-ben a Fidesz ugyanígy bukott meg, mert a népnek tele lett a zacskója a kampányukkal, amelyben folyton a szocikat "ocsmányolták". Ezért szavaztak a szocikra. 2010-ben ugyanez történt csak fordítva.


Van egy szűk fityiszes réteg akiknek nagyon jó lett, de ez nem a nemzet. Orbán ugyan úgy hazudik mint Fletó, csak még nem meri bevallani (gyáva hozzá). Mi, a többség meg el vagyunk kábítva a forradalmi "hangulattal", mert szeretünk nosztalgiázni (1956'). A forradalomban fejek is hullhatnak és nehogy úgy járjunk mint Amerika (politikus vagy hozzátartozójának elrablása, elnök lelövése stb.).


Mert én attól félek, hogy a nemzetnél egyszer csak elszabadul a pokol, azon az elven, hogy nekik már nem lesz veszíteni valójuk.

2011. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!