Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha én, mint mezei választópolg...

Ha én, mint mezei választópolgár az mondom, hogy "elég", vajon mire (és kire) gondoltam?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nos, Gyurcsányra már nem mondhatod, Bajnaira igen, Ovira szintén nem, mert még nincs hatalmon, de két-három év múlva már mondhatod. Akkor mondhatod a cigányokra, zsidókra, mint a két megkülönböztetett figyelmet élvező csoportra... Több ötletem nincs. Szerintem vagy Bajnaira és a csomagjára mondod, vagy az egész helyzetre, amiben Magyarország most van, vagy passzolom a kérdést. :P
2009. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Győzikére, Dávid Ibolyára, Magyar gárdára, tejre a kévédban.
2009. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
A mostani helyzetben arra, hogy az állampolgárokat figyelmen kívül hagyó hatalom tönkreteszi a jövőnket. Ebből nem az következik, hogy a Fidesz a megváltó, csak annyi, hogy ez a kormányzati destrukció és stílus nem folytatódhat.
2009. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még várok további válaszokat. A helyes megfejtők között kisorsolom 8 éves - de még működőképes - LG (Pannon függő) mobil telefonomat.
2009. máj. 12. 12:06
 5/5 ceri ***** válasza:

Ha mint választópolgár teszed fel a kérdést biztos nem a "tej a kávéban"-ra gondolsz. Talán inkább attól sokalltál be, hogy elment 20 év úgy az életedből- hiába gürizel- nem éred el, hogy az életed (életünk) jobbra forduljon. A polgártársaink által megválasztott "szolgáink" továbbra is csak a saját anyagi, hatalmi stb. érdekeiket nézik. Lopnak, csalnak, hazudnak, hülyének néznek... élősködnek rajtunk. Pedig tudhatnák ezek a paraziták, hogy úgy is felkapaszkodhatnának ha közben minket nem nyomnának le a mocsárba. SŐT.. A ráksejt növekedik, gyarapszik az egészségesek rovására mind addig amíg el nem pusztítja a gazdaszervezetet, és ebbe ő is belepusztul.

Talán abból van eleged, hogy a magyar választópolgárok nagy része még nem ismerte fel, hogy le kell győznünk a rákot ha nem akar elpusztulni.

2009. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!