Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik előrenyomulása hogy...

A Jobbik előrenyomulása hogy fogja átrendezni a politikai erőviszonyokat?

Figyelt kérdés

Több vonalon is tapasztalom a Jobbik erősödését. Minden közvélemény-kutatás szerint az elmúlt egy évben megduplázták a szavazóik számát, a fiatalok közül már szinte mindenki jobbikos, meg a FIDESZ-szel elégedetlenek közül is akikkel beszélek, egyre többen a Jobbik felé tájékozódnak.


[link]


2011. nov. 23. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Nincs több jobbikos csak több kiábrándult fideszes és mszp-s, akik nemszavazók táborát erősítik.

Mivel kevesebb fideszes és mszp-s van ezért a jobbik stabil 800 000-es szavazótábora aránylag nő.

A jobbik ugyanúgy 20% körül van, mint általában.

2011. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Remélem úgy, hogy 2014-ben Jobbik kormánytöbbség lesz.
2011. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
A Fidesz akár még a Jobbikkal is koalíciót kötne, de kérdés, hogy a neonácik erre képesek is lennének-e. Amúgy nagy égés lesz ebből, mert semmilyen ésszerű programjuk nincs, és a dilettantizmusok még rosszabb lesz, mint Orbánéké (primitivizmushoz nem kell ész.). Tipikusan a nincstelen, primitív prolik rohannak a Jobbikhoz, akinek eszük nulla. Na ők sohasem fognak jól járni, mert azok a balekok, akiken mindenki csak nyerészkedik. A Jobbik legkésőbb egy ciklusokon belül csúnyán elbukik majd.
2011. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkét fél kész és képes a koalíciókötésre, ha ez kell a hatalomhoz. Ez nem kérdés.
2011. nov. 23. 20:28
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

A Jobbik, mint parlamenti erő előretörése semmin sem változtat:


"Parlamentáris úton a hatalmat addig lehetett megszerezni, amíg a politikai hatalom nem volt a zsidóság kezében. Amint a zsidóság a politikai hatalmat is megkaparintotta - teljesen mindegy, hogy közvetlenül vagy közvetve, és hogy politikai hatalmát közvetlenül vagy közvetve gyakorolja - teljesen kizárt, parlamentális úton a hatalmat átvenni. Az így hatalmat gyakorló zsidóság mindent vérbe vagy anarchiába fojt. Ellenszere: a népmozgalom."(Szálasi Ferenc)


A "zsidóság" szó helyére tetszőlegesen illeszthető a kapitalista tőke, vagy a globalista érdek kifelyezés is...

2011. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


Azt viszont állítom, hogy Gyurcsány direkt tönkre akarja tenni a baloldalt.

2011. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"fiatalok közül már szinte mindenki jobbikos, meg a FIDESZ-szel elégedetlenek közül is akikkel beszélek, egyre többen a Jobbik felé tájékozódnak. "


Azért ez nem országos tendencia, hanem lokális.

2011. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

ma 21:55


Nocsak Helmet, amíg nem jártam erre, de menet közben hungarista lettél? :)

2011. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

"tegnap 20:10"


Milyen alapon nevezed nacinak, a Jobbikot?

2011. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez a nácizgatás nekem se tetszik. Én is jobbikos vagyok, még sincs a szívem fölé svasztika tetoválva. Na meg hogy a jobbikosok mind semmirekellő taplók.

Na persze. Mikor választáskor kézzel kötött fidesz pulóveres nénik rohangásznak, azok ám az értelmiség.


Szeretném ha a Jobbik kormányozna, de szerintem 2014ben se fog még tudni. Budapest nagyon Jobbik ellenes, itt tért nyerni szinte lehetetlen. Akik Budapesten nagykutyák, azok az országot is könnyen manipulálják. Majd biztos megint platószámra viszik a cickányokat egy felesért cserébe szavazni, meg mindent megtesznek, hogy a legtöbb szavazatot kicsalhassák.

Szerintem ha csak valami hatalmas fordulópont nem következik be, a Fidesz fog még 4 évig rombolni, a Jobbik sokszor ennyien a legerősebb ellenzék lesz, LMP-s füvesek pár százalék, meg még egy kevéske Komcsi. Persze a fidesz-LMP-komcsi trió még így is mindent le fog szavazni, amit a Jobbik akar.


Néha szívesebben laknénk kicsit egy lakatlan szigeten, politika és gazdaság nélkül...

2011. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!