Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Támogattad régen a kommunisták...

Támogattad régen a kommunistákat? Szeretted őket? Te is az voltál?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?

2012. jan. 24. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Nem. Nem.
2012. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem nem soha!! :)
2012. jan. 24. 14:20
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ. Akkoriban nem voltak olyan problémák, mint most. Az embereknek nem volt oka, hogy bárkit is utáljanak, aki kommunista. A Kádár-rendszerben legalábbis. Elég eseménytelen volt.


Egyébként érdekes, hogy mikor azt mondom, hogy nem utálom a kommunistákat, mindenki nekem esik.

De ha azt mondom, hogy a mai kor jobb(szerintem így van), akkor meg burzsuj vagyok, meg neoliberális.

2012. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az ide írók többnyire fiatalabbak, minthogy lett volna alkalmuk támogatni a "kommunistákat". Én 32 vagyok, nekem csak gyerekkori emlékek vannak régebbről, de gyerekszemmel másképp látja az ember a világot.
2012. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Igen,most is támogatom őket!
2012. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 titak ***** válasza:
73%
igen, nem, igen
2012. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 titak ***** válasza:

Ja a + kérdés.

Mert aki nem volt kommunista az nem ment semmire

2012. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem tagadom az voltam és ma is támogatnám. A munkában letett produktum volt az, amiben példát mutattam a fiataloknak. Most is amikor találkozom velük soha- de soha egyetlen egy alkalommal sem vetik szememre a multomat, sőt ugy vettem észre szeretnek velem eszmét cserélni. Elmondanám, hogy egyikünknek sem célja a másik "megtérítése", és a másként gondolkodás miatt a lealázó magatartás. Nekem a multam és életem önigazolás abban, hogy jó célt szolgáltam. Sajnálom azokat akik megtagadják a multukat és szerencselovaggá lettek. Ilyenkor mindíg a középiskolai magyar tanárom jut az eszembe, mikor felírta a táblára latinul azt a mondatot, aminek követője szégyent hozott a hazára.Ez lefordítva így hangzik "ahol a pénz ott haza ". Manapság ez pozitív fogalommá vált. Ennyit változott a világ.
2012. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hazug rendszer volt.
2012. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem voltam az. Nem Nem tudom mit értsek támogatáson. Hogy tudatosan nem tettem az biztos. Mért támogattam volna?! HAZUG rendszer volt Nem tudom ki vagy,milyen céllal tetted fel ezt a kérdést. Aki akkor komcsi volt azt a többiek nem tartották tisztességrsnek,Ha pedig komolyan vallotta azt az elvet,azt mondták rá: hülye. Én is ezt gondoltam. A TRTÉNELEM minket igazolt
2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!