Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fiatalok! Ki az aki hisz...

Fiatalok! Ki az aki hisz abban, hogy még lesz Magyarországon jobb helyzet mint most? És mikor szerintetek?

Figyelt kérdés
Lát valaki kiutat itthon, így ezekkel a pártokkal, kormányzással? Nem látom azt, hogy érdemes pl még 2-3-4-5 évig meghúzni a nadrágszíjjat, mert ez megy kb 20 éve!?

#jobbmagyarország
2012. jún. 10. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Én külföldön élek , egész eddig úgy gondoltam hogy be fogok fektetni Magyarországra és céget alapítok.Ez lenne az álmom de sajnos annyira ellehetetlenítik a vállalkozások alapítását és létét hogy így nem vágok bele.Viszont amint javulni fog Magyarország és látok javulást akkor belefogok az üzletbe.
2012. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
94%
Én azt a kiutat látom, hogy amint lesz egy kis pénzem, hogy el tudjak indulni, azonnal elmegyek innen külföldre. Mielőtt megszólalnának a nagy hű hazafiak, elmondom, nem az országgal van bajom, hanem azzal ahogy irányítják, hogy az embernek semmire nincs pénze. Ide szüljek gyereket?! A szegénységbe? Itt induljak munkába...minek? Szenvedjek egy életen át annyi fizetésért hogy az kb semmit nem ér, mert már a levegőért is adózni kell lassan? Csak azért mert ez a hazám, nem fogok itt nyomorogni egész életemben, hanem keresek egy jobb helyet.
2012. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Én nem hiszek a fellendülésben.

De ne legyen igazam.

2012. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Biztos elég sokan hisznek benne, vagy legalább is el szeretnék hinni, esetleg elhitetik magukkal, én azonban nem vagyok közöttük. Nem, nem gondolnám, hogy valaha is változna ez, nevetséges, ami itt van.
2012. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Jobb helyzet? Persze, egy államcsőd után.
2012. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Hogy hiszek-e benne? Ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy még mindig nem késő, hogy egy jó gazdaságpolitikával fel lehetne virágoztatni Magyarországot.


Abban nem hiszek, hogy egy jó gazdaságpolitikát hirdető pártot (jó gazdaságpolitika: radikális kiadáscsökkentés, állami vízfej leépítése, korrupció visszaszorítása és kőkemény megtorlása, ezzel párhuzamosan adó-és járulékcsökkentés, vállalkozások támogatása) megszavaznának az emberek. Nekünk a posvány, a demagógia, a populizmus kell.


Ezért kell elmenni Magyarországról. Itt nem lesz változás, pedig lehetőség még mindig lenne rá. Szépen lassan belefulladunk a saját mocsarunkba, a legelkeserítőbb pedig az, hogy mindezt közönnyel vesszük tudomásul.

2012. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Én például hiszek benne; méghozzá 1-2 év múlva. De nem ezekkel a pártokkal.

Aki meg menni akar, annak annyit, hogy könnyebb elfutni, mint változtatni, mi?

2012. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Lehetne, ehhez a rendszerváltás óta az országot vezető pártok összes! tagját kíméletlenül le kéne mészárolni, a média irányítóival együtt. Ezután az 50 milliónál nagyobb kárt okozó korrupciót halállal kéne bűntetni, 20 millió felett valós életfogytiglannal. Majd az új választások után az állam minden mozzanatát a nyilvánosság elé kell tárni, egy internetes tárhelyen, Zárt tárgyalások, titkosítások tiltottak.

Innentől kezdve lehet országot építeni.

2012. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Utolsónál a pont
2012. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Már a Gyurcsány kormány idején is: "Csak egy kicsit kell még meghúzni a nadrágszíjat.", "Egy félév..." , "Reform..." stb. A Fideszben szerintem már nem igazán lehet hinni, az MSZP-ben nem valószínű, hogy még egyszer hinni fognak az emberk. A Jobbikban annyira nem bízok, szép ideáljaik vannak, de sok konkrétumot ők se mondanak és van pár nagyon gáz dolguk pl: zászloégetés.


A Fidesz a ciklusban már nem fog sokat alkotni, a következő választásokon meg valószínüleg, vagy a Jobbik, vagy a Fidesz fog koalícióval pártot alakítani. Azt pedig, hogy ez után mi lesz azt nehéz megmondani, de ha a világgazdaság nem javul akkor kb még ~8 évig nem lesz jelentős javulás

2012. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!