Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Gyurcsány öszödi beszéde...

Gyurcsány öszödi beszéde milyen érzést váltott ki belőletek? Megingott e a bizalmatok az ország vezetőiben?

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 16:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz, hogy meginogjon a bizalmam, bízni kellett volna bennük.
2012. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy hogyan lehet egy ilyen ostoba apróságból akkora ügy, hogy több százezres tömeg gyűlik össze, és közülük páran kukákat meg autókat gyújtogatnak fel.
2012. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Antimod ***** válasza:
35%
Kimentem tüntetni, reméltem, végre borul ez a maffiacsőcselék, ehelyett tényleg csak a kukák borultak, a rendőrséggel szétverették az egészet, és minden maradt a régiben a mai napig.
2012. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%
Örömöt, hogy végre leleplezte magát.
2012. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Mutass olyat, akinek ilyen után nem inog meg a bizalma (mondjuk én addig sem bíztam bennük, de sokan igen).
2012. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem emlékszem rá, hogy valami nagy érzemi vihart okozott volna nekem. Nem is értettem, hogy másokban meg miért is okozott. Azt, hogy az ország nagy bajban van, rögtön a választások éjszakáján lehetett látni az arcán, tisztán! Nem örült, inkább zavarban volt és inkább kétségbe volt esve. Ezek után nem okozott túl nagy meglepetést az öszödi beszéd. Egyszer-egyszer nem ártana egy-egy ilyen öszödi beszéd senkinek, pártállástól függetlenül. Akkor egy kicsit jobban tisztelnék mindenkit. Az őszinteség számomra erény.
2012. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

Az őszinteség akkor lett volna erénye, ha kiáll az ország elé, és nyilvánosan elmondja. De nem ezt történt...


Helyette zárt ajtók mögött a saját cinkostársainak adta elő...


Én inkább azt tartom kiakasztónak, hogy képesek voltak ezt utána "őszinteségnek" előadni... Na, attól fordult fel a gyomrom igazán. Az ösződi beszéd egyáltalán nem lepett meg - attól a bagázstól ezt vártuk.

2012. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
Bocsánat, kedves előttem szóló, szerinted melyik kormányzat nem mondhatna egy ilyen un. öszödi beszédet? Ha azt gondolod, hogy csak Gyurcsány mondhatott ilyent, mert ő egy bagázs a többiekkel, akkor egyszerűen csak fan vagy egy másik oldalon, és máris nem kérdeztem semmit, mert nem is érdekes...
2012. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Azért érdemes lenne figyelmesen végighallgatni a teljes őszödi beszédet! http://www.youtube.com/watch?v=SQkl87o1JfE

A sajtóban és mindenhol csak azt nyomták, hogy hazudtunk, eltúrtuk, q*va ország... mást nem is lehetett hallani.

Nem szeretem Gyurcsányt, mert rengeteget hazudott és hibázott, de legyük tárgyilagosak: ebben a beszédben benne van az, hogy szakítani akar az eddigi hagyományokkal, csökkenteni akarja az párton belüli országlopást felvállalva azt, hogy ezzel meggyengül a párton belüli támogatottsága, és kész lesz lemondani. Bár Orbán jutna el olyan erkölcsi magasságba, hogy akármilyen szűk körben belátná, hogy hibázott, és hogy feladja a haveroknak való osztogatást.

Orbán - ahogy tapasztalhatjuk, a válságot sokkal rosszabb helyzetben kezeli. Ráadásul hogy ilyen rossz helyzetben vette át az országot, nagy mértékben a jobboldalnak köszönhette, amelyik igen szervezetten buktatott meg minden reformot, olyan intézkedést, ami kis fájdalommal de hosszú távon az ország hasznára lett volna.

Nem volt jó a 300 ft-os vizitdíj, a kórházi napidíj?! Van helyette többszörös TB-járulék, több hónapos várólisták minden téren, (ha nem tetszik, fizesd ki a teljes árat), gyógyszeráremelés, egészségügyi segédeszköz áremelés egészségügyi ellátás színvonalának csökkentése....

Nem tetszett a tandíj? Lett helyette jóval drágább hallgatói hozzájárulás, oktatási színvonalcsökkenés!

sorolhatnánk még! Fizetős bölcsőde, óvoda, iskola összevonások, stb.

2012. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Orbán is össze vissza hazudozott, csak épp ő nem öntötte szavakba. Legnagyobb hazugságai:


-ELSZÁMOLTATUNK

-Két hét alatt rendet teszünk

-Senkit sem hagyunk az út szélén

-Igazságos adórendszert vezetünk be

2012. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!