Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 100/200 milliós végkielégítése...

100/200 milliós végkielégítések, havi több milliós fizetések? így spórol a magyar állam?

Figyelt kérdés
Rajtunk szegény polgárokon egyre jobban csattan az ostor, lassan már se munkahely, se pótlékok, se nyugdíj nem lesz, ők meg itt kidobálják a hatalmas pénzeket csak úgy az ablakon... Ezek NORMÁLISAK??
2009. aug. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
tudod van ahol semmi s eszámít na meg ismert dolog, mindig akismebert kell nyúzni, hozzájuk ne aggódj nem fog eltévedni az APEH, elintézik azt .....
2009. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Volt már ilyen kérdés, de én mindig szívesen leírom, hogy tűrhetetlen és felháborító. És különösen olyan rinyálás mellet, amit a BKV meg a többi hasonló cég levág. Meg minket utasokat akarnak folyton megfegyelmezni mindenféle kordonokkal, biztonsági őrökkel. Európában nincs még egy ilyen drága helyi tömegközlekedési jegy, mint Budapesten. Az alapjegy máshol is kb. ennyi, de az érvényes 1-1,5 óráig átszállásra is, a tizes jegy már feleennyibe kerül, meg a napijegy is alig drágább, mint egy jegy. És van pofájuk magyarázni, meg minket baszogatni. Én most indítanék egy mozgalmat, hogy csökkentsék a végkielégítéseket, a sokmilliós fizetéseket, meg a milliárdos tanácsadói szerződéseket szüntessék meg, és vigyék le a jegy árát most! Tüntetni kéne, tömegesen nem fizetni, áttaposni a biztonsági őrökön, meg minden, de ahogy egy másik kérdésből kiderült, mi birkák vagyunk. Hát akkor meg legyen így.
2009. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon egyik párt sem akar ellene semmit sem tenni,mert a politikusok sem kapnának akkor végkielégítést.
2009. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Tény, hogy az anyagi biztonságot mindenkinek meg kéne teremteni, ehhez minden polgárnak joga lenne, de én már nem akadok fenn ilyeneken. Kellenek milliárdosok is, engem nem is zavarnak, amíg valahogy meg tudok élni. Mindig megvoltak a különböző társadalmi rétegek, és ez így jó (szerintem).
2009. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy a magyar ember 70%-a ha nem több egész életében nem látott ennyi pénzt, s esélye sincs 100 millióra. Ez a becsületes embereknek nem járó pótlék.
2009. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A demokrácia újabb formája a diktatórikus demokrácia??? Ami mögül lassan elmarad a demokrácia szócska... Nem a politikusoknak kéne mindent eldönteni...Mi többen vagyunk, és ELVILEG a mi érdekeinket képviselik... Népszavazások kellenének...És igenis mi döntsük el, hogy mi lenne a jó/jobb nekünk!!!!
2009. aug. 7. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Már s megy a szerecsen mosdatás !

Számomra érthetetlen hogy mit is vizsgálódnak !

Aki aláírta vagy elfogadta hogy ezeket kilehet fizetni az mind a bíróság el és utána a börtönbe.

Nem csak lemondani vagy el szaladni,,teljes vagyonelkobzás és irány a fegyház!!!


Egyszerű nem?


Nem csak 1 hibás létezi hanem lehet több is és lehetnek 1.sz 2.sz 3.sz vádlottak is akár minden ügyben.

2009. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!