Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki lesz Magyarország miniszter...

Ki lesz Magyarország miniszterelnöke 2014-ben?

Figyelt kérdés

Ki lenne esélyes, illetve ki a jobb jelölt erre a posztra az ország érdekét nézve?

(Bajnai, Gyurcsány, Mesterházy, Orbán, Schiffer, Vona, stb...)


2012. okt. 15. 23:41
1 2
 1/19 Shai-Hulud ***** válasza:
22%
Rám ne számíts, én nem vállalom!!!
2012. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Mindegy, úgyis xarban leszünk, és fgolytatjuk a másik anyázását. De akkor már inkább Vona. legyen
2012. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Tudja a fene. De Bajnainak kell lennie!
2012. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
10%
Vona
2012. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 bumbi02 ***** válasza:
84%
Orbán biztosan lesz miniszterelnök 2014-ben. Csak az a kérdés, hogy újra választják-e. Szerintem a Jobbikkal hajlandóak lennének összefogni. Úgy szerintem még meg lenne nekik 55-60% (Fidesz-Kdnp-Jobbik). Ha az Lmp megnyeri magának a Bajnait, akkor jó eséllyel feljönnek 10-15%-ra is szerintem, mert a baloldalon nagyon sokan oda szavaznak ahol a BAjnait látják, az Mszp hozná szerintem a 15-20%-át, és esetleg valamelyik kis párt (4K, vagy DK) bejut 5-6%-kal.
2012. okt. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek körül egyik sem alkalmas. Gyurcsány évekkel ezelőtt leszerepelt, az ne emelje fel az áfaemelés ellen a szavát, aki maga is áfát emelt. :D Mesterházy egy szerencsétlen idióta, se karizmája se vezetői készségei se egyénisége se önálló gondolatai. Tipikus politikus. Orbán egy beteges nézetekkel rendelkező paranoid nagyranőtt napközis aki mindig kötekedik a nagyokkal. Schiffer alapvetően rendes figura, az összes közül benne van a legtöbb becsület (bár ezért biztosan lehurrogtok majd), viszont nem vezető típus. Vona Gábor meg legalább annyira beteg mint Orbán.

Annyi biztos, hogy orbánra és vonára is van esély, bár Schiffert nem értem miért említetted meg az LMP frakcióvezetője már réges régen Jávor Benedek. Ebben a pillanatban a legbiztosabb egy újabb orbán kormány, bár nem 2/3-dal. Viszont érdemes várni még fél évet, mi rajzolódik ki civil fronton, és a parlamenten kívüli pártok környékén.

2012. okt. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Most a Jobbik a Fidesz farkát szopja?
2012. okt. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Látom nincs benne a felsorolásban:Ha nem lesz benne a Sólyom László(volt Köztársasági Elnökünk) akkor senkire sem szavazok! Ha ellentétes a véleményetek a személyét illetően én akkor is bevállalom! Ami Őt kovetően érkezett a politika világába azok meg sem közelítik a tudását!!!
2012. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bajnai Gordon.
2012. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha Bajnai visszatér a politikai színtérre márpedig egyre biztosabb hogy visszatér akkor neki igen komoly esélye van megnyerni a 2014-es választásokat. Orbán és a Fidesz egyre jobban süllyed bele a tehetetlenségébe és saját hazugság mocsarába. Az emberek olyan Miniszterelnököt akarnak aki nemhazudozik szakképzett és okos kompromisszumokat tud kötni az ország érdekében. Nem forradalmárkodik nem rombolja le az Ország nemzetközi kapcsolatait nem akar uralkodni,Komolyan higgadtan következetesen szakmai hozzáértéssel végzi a dolgát az Ország érdekében.
2012. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!