Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » JOBBIK és a Magyarok Szövetség...

JOBBIK és a Magyarok Szövetsége célazonossága jó a Nemzetnek?

Figyelt kérdés

Szerintem, ha valaki elolvassa a JOBBIK programot, látja, hogy az rá vonatkozó Alkotmányt is módosítaná!

A JOBBIK a képviselők visszahívhatóságát is szorgalmazza és ez rá is vonatkozik!

Teljesen jó irány végre az eddigi gyakorlatot ismerve, mert megválasztod a képviselőt és bebetonozta magát s ha bűnözik a mentelmi jog védi még akkor is ha Nemzetellenesen cselekedett!

Elszámoltatás kérdése már nagyon kívánatossá vált, mert ilyen fiatalon ennyire csúnyán meggazdagodni, politikai hátszéllel visszaélve, nemzetrablón-szóval ezzel el kell számolnia minden politikai szereplőnek!

Ezzel ki nem ért egyet?

Magyarok Szövetsége a civil erőket fogja össze és hasonló tartalommal bír az akarat!

Szerintem felcsigáztam kellően a kedélyeket és várom a véleményeteket.


2009. aug. 9. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Többek között ezért is támogatom a Jobbikot.

Mert legalább "kihúzza majd a szőnyeget" a szarházy,arrogáns "megélhetési politikusok" lába alól.

Ezért is van annyira ellene a Jobbiknak a jelenlegi politikai elit(MSZP,Fidesz).Félnek....


Egyébként én minden olyan szervezetre szimpátiával tekintek ami a becsületért,igazságért és a nemzetért harcol.Pl:Magyarok Szövetsége,HVIM,Nemzeti Egyletek,MVSZ,Pax Hungarica...stb

2009. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Minden elismerésem és tiszteletem a Jobbiké, hogyha a Parlamentbe kerülése után nem lép koalícióba senkivel, és a pártprogramját megvalósítja, és nem puhul be. Ezzel utat taposhatna a Hungarizmusnak.
2009. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
IGEN.
2009. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Magyar Nemzeti Érdek Program kell!

Ezt garantálja a JOBBIK és a Magyarok Szövetsége!

A vége a lényeg, hogy hova jutunk.

20 év alatt bebizonyították mire képesek egy fél emberöltő alatt.

Most a másik fél emberöltőmet nem adnám ezeknek a tehetségtelen rablóknak MSZP-SZDSZ-FIDESZ-MDF-LMP-SZDNP politikusoknak!

2009. aug. 9. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
IGEN!
2010. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!