Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra szavaznál, ha...

Melyik pártra szavaznál, ha most vasárnap lenne választás?

Figyelt kérdés

ABC sorrendben a lehetséges jelöltek

DK

EGYÜTT 2014

FIDESZ-KDNP

JOBBIK

LMP

MSZP

vagy passz



2012. nov. 20. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
49%
Este nézzétek a "tényeket" a TV2-őn. Még mindig meg az agymosás. A jobbik a demokrácia ellen van. Meg még mindig szélső jobb oldali.
2013. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
48%

"A jobbik a demokrácia ellen van. Meg még mindig szélső jobb oldali."


Ez pontosan így van.

2013. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
43%
Senkire.
2013. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 A94Zs05olt06 válasza:
11%

A JOBBIK-ra semmi képpen. A JOBBIK győzelme egyenlő lenne az ország elszigetelődésével.


Az MSZP-re azért nem mert nincs olyan megbízható vezetője akire azok után rá lehetne bízni országunk vezetését, hogy 2002 és 2010 között eladósította Magyarországot, illetve folyamatosan Hazánk ellen tevékenykedett az elmúlt 3 évben az EP-ben.


Az LMP-t sem tudnám elképzelni kormánypozícióban, hiszen egy "törpepártot" sem tudtak egyben tartani mi lenne egy egész országgal?...


Együtt 2014: Azt sem lehet tudni, hogy pontosan ki is annak a vezetője illetve milyen kormányzásra lenne egy ilyen nyíltan a választásokra alakuló párt-mozgalom.


Demokratikus Koalíció: Gyurcsány Ferencet soha többé kormányközelbe.


Marad a FIDESZ-KDNP!!!!

2013. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 A94Zs05olt06 válasza:
21%
Egyébként meg legjobb információim szerint NEM lesz Regisztráció a 2014. évi választásokon. A választási feliratkozásról szó sem esik a 2013. évi XXXVI. törvény a választási eljárásról ( [link] ....
2013. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
93%
Itt meg ki beszélt regisztrációról? :D:D::D:D
2013. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 A94Zs05olt06 válasza:
Még a 6. hozzászólóra reagáltam a 67. hozzászólásomba.
2013. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 KKrisztián29 válasza:
57%

Együtt 2014


Magára az ördögre is szavaznék,csak vigyel el a viktorékat.Elvették a munkámat(amit imádtam) és helyettem az új főnök keresztfiát nevezték ki...A szerény albérletből is kitettek(2hetem volt pakolni)ami a munkához járt.Most ennivalón kívül és a frankhitelemen kívűl nem maradt semmim.Elvesztettem az egészségemet,30éves vagyok,és rendkívül naív,nem erről volt szó 2010-ben!!!

2013. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
42%
Együtt 2014. És Bajnai legyen a Miniszterelnök, Ő már bizonyított.
2013. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
3%

Baloldalra semmiképpen, ők tették tönkre az országot, sorba vettük fel a hiteleket, devizahitelekkel családokat tettek tönkre azért mer összejátszottak a külföldiekkel. A baloldal mellett szól hogy még titkos ügynökséget is bevettették. A másik ok amiért nem szavaznék rá mert tönkre tette a libatermelőket. A baloldal még az országot is elprivatizálta.

Fideszre se mert a magánynyugdíjból fedezte a az államháztartási hiányt. Igaz hogy jó politizál és a népet úgy tudja befolyásolni ezzel a rezsicsökkentő akciójukkal, csak pár évvel ezelőtt a túlságosan megadóztatott szolgáltatok miatt emelkedtek meg az energia árak. A Fidesz ellen szól még a trafik botrány is. Csak az nyerte meg a trafik pályázatot aki közel állt a tűzhöz. Gondoljunk bele fideszeshez közeli hozzátartozói(polgármester ismerőse rokona) nyerték meg a pályázatot. Még sorolhatnám a szja 16%-ra emelése amellyel több szegény emberből plusz 15 ezret rántottak ki.

Tehát baloldal teljes mértékben kilőve.(Libatenyésztők, hitelek, devizahitelek)

Fidesz Teljes mértékben kilőve.

Maradt még jobbik: Az még nem volt még kormányon talán arra.

Ha győzne én azt nem szeretném hogy 2/3 résszel mert akkor ugyan az lenne mint a Fidesszel.


Az lenne jó arány ha a párt csak kicsi fölénnyel győzne.

Legyen egyenletes az eloszlás a párt szavazói táborai között:

MSZP:10%

KD:10%

KDNP:10%

Együtt 2014: 10%

Jobbik: 20%

Fidesz: 10%

LMP: 10%

Egyéb pártokra 20%


Különben ez akkor lenne jó ha nem lenne koalíció pártok között.


És az országgyűlésen nem egymást erősítenék koalícióikkal sorozatos helytelen döntések gyártására, hanem minden párt saját döntéseit erősíti.


Hozzáteszem: Minden párt fogadja el a másik párt új javaslatát ha helyesnek tartják.

Itt azt értem hogy ne azért nem lehet helyes egy javaslat mert nem a saját pártjuk hozta elő ezt a javaslatot.

2013. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!