Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az öszödi beszédröl készült...

Az öszödi beszédröl készült hangfelvétel hogy került ki és ki készitette?

Figyelt kérdés
lehet-e tudni hogy hogyan került ki a zártkörü megbeszélésröl és ki volt az aki felvette és "kihozta" ? köszönöm
2009. aug. 21. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm lehet esetleg tudni egy névsort kik vettek részt pontosan a beszéden ? vagy linket ahol egy valos névsor szerepel ? köszönöm
2009. aug. 21. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy zárt frakcióülés volt, tehát ott volt rajta az egész MSZP-frakció kb. 180 fő, plusz egyéb bennfentesek, pártmunkatársak, technikai személyzet. Ezen a szálon nem tudunk továbblépni, mert túl nagy a létszám. Ezen belül lehetett bárki, nagy ember, kiskáder, akár egy technikus vagy egy pincér is.


Nagy amatőrség volt egy ekkora létszám előtt egy ilyen beszédet elmondani, egyáltalán így kitárulkozni bárki előtt. És hát Gyurcsány megsértett lényegében minden jelenlevőt, meg lehettek belső ellenségek is. Az lett volna a csoda, ha ez a beszéd nem kerül ki.

2009. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem és egy névsor nincs valahol a neten esetleg hogy 2006.05 honapjában azaz májusba kik voltak azok az mszp frakcion belüli emberek akik jelen voltak az öszödi beszéden ? tehát engem csak a politikusok érdekelnek.
2009. aug. 21. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen jelenléti ív lenne a neten. A frakciótagok listáját meg meg tudod nézni szerintem több helyen, pl. az Országgyűlés vagy az MSZP honlapján, illetve a Google-ból is elindulhatsz.
2009. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én közben kikerestem. Itt az MSZP-frakció (2006-ban csak 2-3 fős eltérés volt, azt már nem pontosítottam tovább.)


[link]


Mindenki gyanús!

2009. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!