Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik utálják az Orbánt,...

Akik utálják az Orbánt, azoknak kire kell szavazni 2014-ben?

Figyelt kérdés

Mindegy ki legyen, csak ne az Orbán. Viszont olyan káosz van, hogy nem tudom kire kell szavazni.


Legutóbb az LMP-re voksoltam, aztán a Milla mellé álltam, de bennük csalódtam. Így lettem DK hívő, csak az sem tetszett. Tiszta káosz. Most még Bajnaiékban bízok, de ők meg nagyon gyengék. Őrület. Pedig jó lenne tudni.


Egy biztos, amíg Mesterházi van az MSZP élén, addig oda nem szavazok.



2013. márc. 28. 15:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen a Jobbikra.
2013. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A Jobbikot nem ismerem annyira, de sokan azt mondják, hogy félelmetesek.
2013. márc. 28. 15:42
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ismerd meg, de ne a bllib médiából, vagy az MSZP/LMP haveroktól, hanem maguktól a Jobbikosoktól:)
2013. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként nem vagyunk félelmetesek :)
2013. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Nekem egy biztos: a baloldali mszp-s dk-s bajnais bagázsra nem szavazok, Isten óvjon meg még egy öszödi böszmétől!

Akinek elege van Orbánból, és tényleg változást akarok szerintem szavazzon a Jobbikra.

2013. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Na, a politikaportál megint félbarbároktól hemzseg... Kérdező, te pedig saját és környezeted érdekében ne itt próbálj meg információhoz jutni, hanem történelemkönyvekből, komolyabb szaklapokból. (ergo nem egy-egy párt saját kiadású propagandaújságjaiból) Már amennyiben meg van benned a valódi tudás igénye. (ezzel nem bántani akarlak) Jobbik...na elszabadult a sötétség... (a pontozások hidegen hagynak)
2013. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azért mindenesetre az elgondolkoztató, hogy az eddig válaszolok 1 kivételével mind a Jobbikot ajánlják.


Nekem bárki lehet, csak ne az Orbán. Annál még a Fidesz is jobb.

2013. márc. 28. 15:53
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Nézz utána a Jobbiknak.Nem félelmetesek ők.


Én Fidesz szavazó voltam , de teljesen kiábrándultam belőlük.A DK-Bajnai-MSZP-LMP triumvirátus számomra visszataszító.


A Jobbik nem rossz párt.Gazdaságilag az amerikai demokrata pátot , Barack Obamát tekintik mintának , példának.

2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
A Milla az nem ugyanaz mint a libás?
2013. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem bárki lehet, csak ne az Orbán. Annál még a Fidesz is jobb."


Ezt a mondatot csak én nem értem?

2013. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!