Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne, ha 2014-ben Gyurcsán...

Mi lenne, ha 2014-ben Gyurcsány Ferenc nyerné meg ismét a választásokat és ezáltal újra Ő lenne a miniszterelnök? Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 15:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

*Megfojtják

"lárifári"

Ez aztán a nyomós ellenérv - a konkrét érveimre mindössze ennyivel sikerült cáfolni? :D

Nagyon selmeczigabika lehetsz! :D

2013. máj. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
9%

Itt azért látszik, hogy a magyar embereknek valóban csak 3-4 éves a memóriájuk...2010-ben elég volt az MSZP-SZDSZ-Bajnai korrupcióból, hazaárulásból, most meg 2013-ban vissza MSZP-Bajnai..Hihetetlen..


Hajrá Jobbik!!

2013. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egyáltalán nincs bajom a memóriámmal és szerintem is rengeteg hibát követtek el, de a Fidesz már másfél év alatt többet ártott az országnak, mint az MSZP 8 év alatt. A Jobbik teljesen demagóg párt, nagyon kevés olyan dolgot tudnak felmutatni ami az ország számára valóban hasznos, fenntarthatóan kivitelezhető és valóban igazságos lenne. Szinte másról sem szól az egész politikájuk, csak a cigány és zsidó gyűlöletkeltésről! Egyszerűen gáz, ezzel nem oldódik meg az ország igazi problémája, csak a problémák miatti tehetetlenség feszültségét vezetik le egyes csoportokon.
2013. máj. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. "


Megindokolni már ugye nem tudjátok gyurcsifanok? :D

Olyanok vagytok akár a főnökötök.

2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Nekem egyáltalán nincs bajom a memóriámmal és szerintem is rengeteg hibát követtek el, de a Fidesz már másfél év alatt többet ártott az országnak, mint az MSZP 8 év alatt."


Az még nem szépíti a tényt, hogy a gyurcsi és a többiek is leszerepeltek. Bírom amikor ezzel jöttök, hogy "mer' a fidex többet lopott"! :) Lehet, ezért lenne jó leváltani őket is, csak nincs kikre, a táblás gyurcsitok és a többi levitézlett szoci vezér nem túl jó alternatíva, és talán a jobbik se az igazi.


"csak a cigány és zsidó gyűlöletkeltésről!"


Tudod pl. a c-k bizony saját maguk is tehetnek a róluk kialakult véleményről, és bizony ezért nem a többségi társadalom a felelős, sőt a még a széljobberek sem! Ahol megjelennek (pl. nyugat európa, kanada) ott gyorsan megutálják őket, és szerintem ott sem a "tehetetlenségüket vezetik le". :)

2013. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!