Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Nem éreztek...

Fideszesek! Nem éreztek szégyent amiatt, hogy hozzájárultatok ahhoz, hogy a Fidesz eladja hazánkat?

Figyelt kérdés
A hozzájárulás természetesen a leadott szavazatotok 2010-ben.

2013. jún. 21. 22:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

Én rájuk szavaztam 2010-ben , de csak bosszúból.Már nagyon sokszor megbántam.


Ezelőtt baloldali voltam ,de mondhatni felnőttem.


Az MSZP is tönkretette az országot és a Fidesz is.


2014-ben a Jobbikra szavazok , bár nem értek velük egyet egy tucatnyi dologban ,de bennük még látni valami fényt a sötétség tengerén.

2013. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
19%
Annak ellenere, hogy nem szavaztam a fityiszre, arra azert ramutatnek, hogy meg nincs semmi eladva (tekintsünk el egy röpke pillanatra a zsebszerzodesektol), egyedül a gazdakon mulik, hogy eladjak-e a földjeiket a borgatyas jodlizoknak.
2013. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal nem a Fidesz adta-adja el.
2013. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én meg akkor rámutatnék a magyar mentalitásra, és el is fogják adni jó pénzért.
2013. jún. 21. 23:02
 5/29 anonim ***** válasza:

Szóval a Fidesz eladja az országot..aha.

És az Állami Balettintézetet ki adta el? Az Andrássy út egy részét? Egy vízművet?


Mszp,Fidesz.Ugyanaz.

2013. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%

A multik állítólag tönkreteszik a gazdákat a felvásárlási áraikkal, de a gazdáknak nincs más választásuk. Tehát nem éri meg nekik csinálni, mert csak veszteséget okoznak. Tehát ha a földjeinken külföldiek fognak gazdálkodni, az nekünk csak jó, mert akkor ők mennek tönkre, nem? Vagy mégiscsak lehet nyereségesen is működtetni egy gazdaságot? Ha egy gazdaság nyereségesen működik, akkor miért is kéne eladni?


Tudod mennyi lesz 5 év alatt a külföldi földvásárlók aránya? 1%. Egyefene, legyen 2%. Ez lenne a nagy eladás?

2013. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
6: Na ez a tipikus egybites interpretációja a dolognak, megspékelve a szolidaritás hiányával. És sajnos ilyen emberek is döntenek az ország sorsáról.
2013. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Mit adtak el?


Én csak azt hallottam, hogy visszavették a Molt az oroszoktól, a földgázelosztót, tárolókat a németektől.


Ha a földtörvényre gondolsz, az meg EU-s előírás, de elég szigorúak lesznek a szabályok, csak helyi lakos vehet földet, bár én is kételkedem, hogy ezt hogyan tartatják be.

2013. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Miért szégyellnék magukat? A szoci-fanok se, pedig nekik is lehetne miért!


Egykutyák ezek.

2013. jún. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
43%

" ha a földjeinken külföldiek fognak gazdálkodni, az nekünk csak jó, mertakkor ők mennek tönkre, nem?"


Avass már be bennünket, hogy miért is lenne ez nekünk jó! Egyáltalán azért egy kis fogalmad van arról, hogy müködik a mezõgazdaság? És akik idáig ezzel foglalkoztak azok mit csináljanak helyette, kapjanak segély? Itt úgyis ez a divat.

2013. jún. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!