Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavaznak olyan kevesen...

Miért szavaznak olyan kevesen a Jobbikra?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy olyan kevesen szavaznak a Jobbikra??

Sokkal jobb lenne az országnak ha ők lennének vezetésen..

Miért nem rá szavaznak?



2013. aug. 17. 23:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
71%
Mert az ország nagy része még átlát a populáris, súlytalan hazugságaikon és ígérgetéstömegeiken. Te sajnos nem, de biztos azért, mert tini vagy.
2013. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
olvass utána de szerintem 1 próbát megér a fidesz is csak át*aszta az embereket bakker vagy legyenek hatalmon a szemét komcsik?
2013. aug. 18. 00:00
 3/86 anonim ***** válasza:
54%

Mert a neonácizmus nem viszi előre az országot.

És a legundorítóbb, hogy pont az olyan fiatalokra támaszkodnak, mint te. Aki befolyásolható, akibe bele lehet nevelni a rasszizmust...stb.

Szerencsére a tiniknek nincs még szavazati joguk.


Bármilyen meglepő: én is fiatal vagyok.

2013. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
58%

"Mert a neonácizmus nem viszi előre az országot. "


Jahh. Az országot kizárólag a cigányok viszik előre. Nemde?

2013. aug. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 A kérdező kommentje:
annyi még hogy ha most nem is de 4 év múlva nagy valószínűséggel a Jobbik fog nyerni mert addigra felnő az én korosztályom is és akkor már mi is tudunk szavazni... és ugyebár a Jobbik a legnépszerűbb párt a fiatalok körében ugyh
2013. aug. 18. 00:11
 6/86 anonim ***** válasza:
78%

4 (azaz 5) év múlva már nem fogsz olyan butaságoknak bedőlni, mint aminek most. Középiskolás közgáz és társadalomismeret tudással rá lehet jönni, hogy a Jobbik politikája egy színház, egy kipukkantható súlytalan lufi, ami annyira valósítható meg, mint a budapesti olimpia és foci vb.


Fiatal vagy és minden fiatal hajlik a szélsőséges "lázadásra", de ne itt éld ki ezt, ez sokkal fontosabb dolog annál. A nácizmus, sovinizmus sehova se vezet.

2013. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
40%
Kéne egy kormány, aki ugyanolyan feltételeket tud teremteni a roma kisebbségnek is, és akkor előre tudná vinni egy roma is. Ha ez megvalósulna, jogosan lehetne számon kérni a többséget a segélyből való élésért, stb...
2013. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
az meg a másik fele hogy a cigányok a Magyar emberek pénzéből élnek... amit a magyarok nagy nehezen megkeresnek ők meg csak simán bemennek az önkormányzatba és elkérik a pénzt... a keresztapám vállalkozását a hónapban már 2.-jára rabolták ki de nem szólunk a rendőröknek mert multkor is még minket akartak megbüntetni 20000-errel ugyhogy... csak az nemjut az eszükbe hogy milessz ha többen lesznek és nemlessz aki eltartsa őket... ja és 00:10-es ment a zöld!
2013. aug. 18. 00:14
 9/86 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a fiatalok körében. Én vén szar vagyok, de Jobbik szavazó!
2013. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
27%

"Középiskolás közgáz és társadalomismeret tudással rá lehet jönni, hogy a Jobbik politikája egy színház, egy kipukkantható súlytalan lufi, ami annyira valósítható meg, mint a budapesti olimpia és foci vb. "


Értem már miért szidják a magyar oktatást.

2013. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!