Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán ráteszi majd a FIDESZ...

Orbán ráteszi majd a FIDESZ Európa parlamenti listájára Berlusconit?

Figyelt kérdés

Egy olasz lap úgy tudja, hogy külföldi listán indulhat. Magyarország teljesen logikus választás lenne, mert Berlusconi Orbán egyik legnagyobb barátja, tőle vett át sok módszert és beszédpanelt (például a kommunistázást), mind a ketten szeretik a focit stb.


[link]



2013. dec. 3. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, kit akar ott képviselni Berlusconi?

Remélem nem minket.

2013. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fontos szabály!

amit egy újságíró kérdésként fogalmaz meg, "Berlusconi magyarként indulna az EP-választásokon?" az egészen biztosan kitalálció.

2013. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valaki vette már a fáradságot és összegyűjtette mennyi kamu cikket írnak ezek a firkászok a magyar/ külföldi sajtóban . mind jobb, mind baloldalról ... Valami hihetetlen mennyiségű butaságot lenyomnak a torkunkon. Ez egy dolog, hogy a szomszéd hülyeségét pletykáit meg kell hallgatnom, de hogy egy ismeretlen ember miket pletykál arra aztán tényleg nem vagyok kíváncsi ... (Ráadásul a pletyka Olaszországból indult, mert az úgy már hiteles pletyka lesz )
2013. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kitaláció, hanem valós lehetőség, amire jó felkészülni.

Egyébként Orbánnak nem igazán érdeke, mivel Berlusconinak nem annyira jó a megítélése, szóval a saját hívei között is elleneznék sokan. Aztán ki tudja, láttunk már sok csodát az utóbbi pár évben. :)

2013. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Fontos szabály!

amit egy újságíró kérdésként fogalmaz meg, "Berlusconi magyarként indulna az EP-választásokon?" az egészen biztosan kitalálció."


Ami hatványozottan igaz abban az esetben, ha a másik oldalon állóról teszi fel a kérdést.

2013. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Milyen másik oldal? Mitől lesz valami hiteles? csak azért mert olasz blikk írta meg?
2013. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem tényként írtam erről, csak gondolatkísérlet volt a kérdés. Egyébként, ami Magyarországot illeti, Orbánék alatt 10 esetből 9-szer valóság lett az első hallásra abszurdnak tűnő kiszivárogtatásokból.
2013. dec. 3. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel Magyarországon képviselő (EPs is!!!!) csak MAGYAR ÁLLAMPOLGÁR lehet, Berlusconinak elég kicsik az esélyei.
2013. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen kérdező nem veled vitázok, jómagam kifejtettem kérdésedre a válaszomat. Én pozitívan értékelem, hogy feltetted ezt a kérdést.


Én csak a sok álhírtől sokkoltam már be, amit kérdés nélkül mindig elhiszik az emberek. Pedig mindig beigazolódik, hogy amit kérdeznek az álhír nincs alapja, ezért csak feltételesen mernek írni róla... ( ezért volt nagy botrány a Bajai videó, ahol lemaradt a kérdőjel)


Ugyanaz a portál 1 héten belül kreált olyan híreket, aminek semmi alapja volt, de önmagával jól elbeszélgetett pár olvasót sikeresen megvezetett, mert a cáfolat már nem igen jut el hozzá és ez a lényeg.

EGyik nap még Tarlós-Bajnai és fidesz főpolgármesteri közvetlen választást átakarja írni: (dupla kacsa)

[link]

3 nap múlva (jön a kiigazítás) Bajnai még se akar főpolgármester jelölt lenni. Mennyivel soványabb lett volna a hír özön, ha egyből megkérdezi a cikk író az érintetteket a hír valóságtartalmáról!

[link]

2013. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Joe Makepeace ***** válasza:
Szerintem ott még nem tartunk hogy majd Orbán dönti el bemehet-e az EU-parlamentbe Berlusconi! Neki tetszene azt elhiszem...
2013. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!