Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak nekem nem szimpatikus a...

Csak nekem nem szimpatikus a Jobbik és szavazóinak nagy része?

Figyelt kérdés

Üdv! Nem ítélem el azokat akik a jobbikra szavaztak, fognak szavazni, de nem szimpatikusak, ahogyan maga a párt sem. Azok a jobbikszavazók akiket ismerek többnyire kárpátiapólós, rasszista, trianonon siránkozó "nagymagyarok". Ez nemkem nagyon unszimpatikus. Leginkább a tudatlan fiatalok zavarnak (tisztelet a kivételnek!): pl

-múltkor hallottam egy 14 éves nagymagyart aki arról magyarázott, hogy azért fog 2018-ban a jobbikra szavazni mert utálja a c...ányokat, és örülne ha visszahoznák a sorkatonaságot mert ha pisztollyal támadnák meg az utcán akkor meg tudná magát védeni (ezen jót röhögtem)

-aztán nagyrésze ezeknek a fiataloknak semennyire nem ért a politikához csak betölti a 18-at és azt hiszi, hogy majd ö megmondja a tutit.

-úgyszintén egy 14 évestöl hallottam, hogy milyen jó lenne, ha visszatérna a magyar gárda mert az milyen jó volt és ha a jobbik nyerne akkor viztos visszatérne a gárda (csupán annyi a probléma, hogy egy olyan személy mondta ezt aki a gárda idején kb 6 éves volt..)

Ami számomra visszataszító az a magyarkodásuk. Hogy minden tárgyukra ragasztanak egy nagymagyarország matricát, meg magyarzászlót, mintha senki nem tudná enélkül, hogy magyar emberrel van dolga. Mondom mégegyszer tisztelet a kivételnek de nem sokat ismerek! Még mielött valaki mondaná nem vagyok se fideszes se mszpés, és kisebbségi se.



2014. jan. 1. 21:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%

Igazad van.

Mondjuk fiatal gyerekeken ezt nem lehet számon kérni. Ők még nem elég tapasztaltak ilyen téren.

Viszont valószínűleg volt már dolguk cigányokkal és nagyon nem tetszettek nekik, ha így nyilatkoznak róluk. A problémát helyesen látják, a cigányokkal baj van, csak a megoldás nem helyes, mert nem látják, hogy a lövöldözés az nem túl ideális megoldás a problémákra.


Az idősebbek nekem sem szimpatikusabbak.

2014. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
43%
Én azt tapasztalom a környezetemben,hogy az aki jobbik párti, csakis a cigányság miatt. az emberek többsége nem tűri a cigányokat, nem ragoznám,hogy miért. a jobbik legalább megvonna tőlük mindent,hogy meneküljenek az országból. semmi más olyan politikája nincs a jobbiknak amit jónak ítélnék meg, sokszor felelőtlenségeket nyilatkoznak teljesen meggondolatlanul. a fent említett dologban azonban maximálisan egyet értek
2014. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is nagyon sok olyan jobbikos ismerösöm van aki csak a cigányság miatt jobbikos de ha megkérdezem, hogy ezen kívül mivel ért egyet a jobbik programjából csak pampognak meg puffognak.
2014. jan. 1. 22:10
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg van viszonylag sok ilyen ember, de úgy veszem őket, hogy szavazónak ők is jók… A Jobbik programjában sem tetszik minden, de talán az egyetlen olyan párt, amin azt érzem, hogy nem a saját érdeküket néznék(korrupció, csalás, sikkasztás stb.), hanem tényleg szeretnének a nemzet javára lenni. Persze a többi is úgy mutatja magát, hogy igenis jót akarnak, de szerintem a tettek nem ezt mutatják sajnos.
2014. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%

ennél sokkal többről szól a dolog, az igaz hogy ez fontos tényező. az is igaz, hogy ha így folytatódik, itt nagy bajok lesznek. Persze akinek van elég pénze, azt nem zavarja. Ja, és nem panaszkodni akarok, vagy valami, de a jövőben is sok gond lesz a romákkal, egyre több.

A másik, hogy a legtöbb párt korrupt, nem a magyarok érdekeit nézi, hanem a különböző gazdag emberek, csoportok keze alá dolgoznak.

2014. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%

Másik pártok korruptak de de de de...

khm malév

khm ingatlanok

khm nemzeti dohány

khm egészségügy

khm multik (nemcsak a kultik)

khm bkv kielégítés (análba)


ideje egy független magát hazafinak valló eleddig nem bizonyított pártnak esélyt adni

A többieknek már volt esélyük. Akinek tetszett az szavazzon rájuk. Akinek nem az meg ne.

A többi pártnak nagyon nem tetszik a jobbik már csak ezért is szimpatikusak.

2014. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy még nem volt hatalmon de mi a garancia arra, hogy nem csinálják ugyan azt mint a többi párt (lop, hazudik)? És szerintem mindenkinek maga felé hajlik a keze, szóval szerintem nekik is lennének a dohányhoz hasonló mutyiik. Az pedig, hogy azért szimpatikus valakinek mert a többi párt utálja kicsit abszurd mert ilyen alapon szimpatikus lehetne az mszp is mert a fidesz utálja vagy fordítva. Ami nekem kifejezetten nem tetszik az a rasszizmus. Nem szimpatizálok a kisebbségiekkel, és valamit tényleg cselekedni kell velük kapcsolatban de ezt nem (ennyire) radikális módon kell tenni.
2014. jan. 1. 22:44
 8/34 anonim ***** válasza:
72%

Viszont őket mindenki utálja a parlamentben és ez a legnagyobb garancia arra hogy nem korruptak. Am a többi pártnál ezért esélyesebb mert még nem mutathatta meg mit tud. Am ők sem rasszisták csak nem siklanak el a bajok felett.

Ha lenne még egy független párt akkor nekem az is ok. Pl ott az lmp viszont őket nem annyira kritizálják a többiek ezért gyanúsak nekem.

Gondolj bele ha szövetségesed valaki mint az mszp meg dk meg a fidesz kdmp akkor őket nem kritizálod viszont az lmp t sem kritizálják ezért gyanús. Viszont még inkább az lmp mint a többi nagy párt dk mszp fidesz e14

2014. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 EagleHUN ***** válasza:
67%

" és valamit tényleg cselekedni kell velük kapcsolatban de ezt nem (ennyire) radikális módon kell tenni."


Mi abban a radikális, hogy aki nem dolgozott az nem kap segélyt (hovatartozástól, bőrszíntől függetlenül!!!)?

És esetleg emiatt elmenekül innen? Mert másról nincs szó a Jobbik programjában sem.

Neked van ennél jobb ötleted a probléma megoldására?

2014. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 EagleHUN ***** válasza:
20%

"ideje egy független magát hazafinak valló eleddig nem bizonyított pártnak esélyt adni

A többieknek már volt esélyük. Akinek tetszett az szavazzon rájuk. Akinek nem az meg ne.

A többi pártnak nagyon nem tetszik a jobbik már csak ezért is szimpatikusak."


Örömteli hogy ezt egyre többen felismerték, viszont szomorú hogy a Fidesz, MSZP, SZDSZ... politikája olyan mértékben lezüllesztette a Magyarországi polgári politizálást hogy sokak beérik ennyivel is.


Én is Jobbik szavazó vagyok, de én nézek mást is folyamatosan nyomon követem miket nyilatkoznak ők és miket az ellenfeleik, és ez alapján ítélem meg őket. És továbbra is Szimpatikusak számomra.

De például a Duna és Tisza tele vízi erőművezésével abszolút nem értek egyet!

2014. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!