Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » TE 2014 ápr.6-án kire fogsz...

TE 2014 ápr.6-án kire fogsz szavazni? (konkrétan)

Figyelt kérdés
én még nem vagyok 18, de kíváncsi vagyok mi a magyar emberek véleménye a mostani helyzetről, hogy ti melyik pártot tartanátok mostmár "mentő mellényként" ami helyretenné magyaro. mostani helyzetét...jobb, vagy bal oldal?? :o szerintem aki kicsit is magyar annak nem mind1 hogy most ki lesz hatalmon!

2014. ápr. 1. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Úgy látom még midig akad, akiknek elég volt a 4 évente idedobott alamizsna. Engem nem lehet megvásárolni a rezsicsökkentéssel. Engem sokkal inkább foglalkoztat az, hogy miért csak most lettem fontos Orbán úrnak, amikor kormányra került miért emelte tovább az áram árát?


Nekem elegem van ebből, huszon éve megvezettek, ezért hajrá jobbik!

2014. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

"Nekem elegem van ebből, huszon éve megvezettek, ezért hajrá jobbik!"



Jól átöblögette az agyad a jobbik, gratulálok hozzá.

2014. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha kb 2 és fél évvel idősebb lennék, akkor még tuti a fityiszre szavaztam volna 2010-ben (de azért nem így lett, mert idén a 20-at töltöm, így most szavazok először), de ez a vélemény mára kicsit megváltozott... Még egy-két éve sem volt semmi bajom Orbánékkal (és önmagában a rezsicsökkentés hogyne lenne jó, ha maradna v még tovább csökkenne), de az utóbbi háromnegyed évben történtektől volt időnként úgy, hogy hánytam... Azután ismertem csak meg a Jobbik pártját és annak a programját, és mára meg is tetszett már jó pár dolog belőle... De leginkább abból lett elegem, amit a politikusok csináltak az elmúlt sok-sok évben, illetve csinálnak máig is (ebbe most nem megyek bele, de ha rá akarsz keresni, akkor lásd itt: "politikusbűnözés", korrupció, stb.), és nemhogy csak az lenne, hogy a fityisz emberei miket nem üzletelnek (a paksi cucctól is mindjárt eldobom a maradék agyam), de még arra sem képesek a fityiszesek, hogy elszámoltassák az mszp szintén korrupt tagjait (erre is megadja a Jobbik a választ, mert az mszp elszámoltatása esetén attól félne a fityisz, hogy az ő dolgaik is napvilágot látnának, és ez fordítva is ugyanígy van, ugyanis mindkét pártnak van takargatnivalója)...

Szóval, azontúl, hogy mindezeket összegezve úgy látjátok, hogy én az mszp és a fityisz helyett is mást látnék szívesen a kormányon,,, mindemellett még egy, az elmúlt 24 évnél szebb jövő ígérete is fűződik a Jobbikhoz... Tehát, ha összegzitek az eddig általam írtakat, az egyik oldalon az áll, hogy a fityisz és mszp közül "politikus szempontból" egyik sem különb a másiknál, a másik oldalon pedig az, hogy a Jobbikot tartom a jobbiknak. (igen, rájuk fogok szavazni)

2014. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

#13-as vagyok, és az előző kommentemet még ezzel tudnám zárni:


MEGÉLHETÉST,

RENDET,

ELSZÁMOLTATÁST!


(ezt a 3 sort pedig fentről lefelé haladva piros-fehér-zöld betűkkel írnám, ha lehetne, de mivel ez nem a Microsoft Word, így maradt a fehér háttéren a fekete betűszín)

2014. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!