Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi ez a "szavazz a Jobbik...

Mi ez a "szavazz a Jobbik ellen" kampányvideó?

Figyelt kérdés

Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok egy párt szavazója sem.


Belenéztem a videóba, és az jutott eszembe, hogy ezek hol élnek? Nyomják itt a sablondumát hogy nem ítélik el az embertársaikat a bőrszínük alapján :D Én sem ítélem el őket a bőrszínük alapján, de mivel találkoztam már cigányokkal, meg éltem is a közelükben, így ez a kijelentés értelmét veszti :D


Ezek komolyan nem voltak még vidéken? Mondjuk az Északi régióban :)



2014. ápr. 4. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy voltak. Ezek mind rózsadombi selyemfiúk, látszik is az arcukon.
2014. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából ha valaki kimondja ezt előttem Magyarországon, hogy ő nem ítél bőrszín alapján, meg egyenlőséget akar, ostobának tartom, mert olyan mintja rózsaszín mesevilágban élne. :D
2014. ápr. 4. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Az egész úgy kezdődött, hogy a Jobbik azt nyilatkozta, hogy elvenné a Hitgyüli egyházjogát meg hadat üzent konkréten a Hitgyülinek.


Ezért pár Hitgyülis fiatal kiakadt és bosszút hirdetett a Jobbik ellen.

2014. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy nem voltak. De mivel Budapest környékén él az ország 1/3-a, és az É-ÉK-i részeken kívül meg az emberek 85%-a, így nem minden ütő kártya az, hogy láttak-e már cigányt. Az ő véleményüknek is ugyanolyan súlya van, mint másokénak.
2014. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Én borsodi vagyok én korántsem vagyok meghalva ettől a folytonos cigányozástól általános iskolában is voltak, lehetett velük élni, focizni, persze durvább természetük volt, helyenként, de hát milyen szociális környezetből kerülnek egy milyenbe.


Amúgy a szavazz a Jobbik ellenes cuccot én sem értem, noha nyilván nem szavaznék egy olyan pártra amelyik a modern közgazdaság elvrendszerétől 100 évvel lemaradó elvekkel gazdálkodna, az EU-val hadakozna meg na mind1..

2014. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Ez pontosan az, hogy van pár belpesti, semmirekellő, kenyérpusztító huszonéves, akiket anyuci és apuci tart el a havi 800 ezres családi költségvetésből és már jó dolgukban nem bírnak magukkal mit kezdeni, ezért kitalálták, hogy két partizgatás között harcolnak egy jót a gonosz náczikok ellen a cigányok és a négerek jogaiért, mert az olyan trendibendi és menő.
2014. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy nem vagyok jobbikos, mert ökörségnek tartom a keletmániájukat és az Európa-ellenességüket, de tudom, hogy mifélék ezek a pesti, milliomos ficsúrok.
2014. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is borsodi vagyok, végülis én is együtt tudtam élni a cigányokkal, mégha tényleg kicsit "durvább" a természetük.


Ugyan már..engem ez mindig is zavart. Folyton a cirkuszolásukat elviselni. Engem mindig is nagyon zavartak, igazából nem emberhez méltó körülményeket teremtenek szerintem. Meg OKÉ, ha már muszáj elviselni őket, de minek védeni? Ezt nem értem, minek védeni. Ha tudnák hogy ezzel mennyire alájuk adják a lovat, hogy nekik szabad ezt, szabad azt..

2014. ápr. 4. 14:43
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Én egy normális cigánnyal találkoztam és mondtam is neki, hogy őt mennyire rendesnek tartom, de amikor szóba került a többi, akik elég kotrevákként viselkednek, akkor egyből elkezdte őket védeni, hogy ők mekkora jófejek.


Na, mondtam is egyből, hogy kösz szépen, de én belőled sem kérek akkor, ha ilyen embereket védesz.

2014. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

"modern közgazdaság elvrendszerétől 100 évvel lemaradó"


Mi az a modern közgazdasági érvrendszer? A keynesianizmus, vagy a monetarizmus?


U.I: nem vagyok jobbikos, csak viccesnek tartom, amikor hozzá nem értők papolnak a Jobbik gazdaságpolitikájáról.

2014. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!