Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki a Jobbik ellen van, vagy...

Aki a Jobbik ellen van, vagy csak nem bírja őket. Miért nem tetszik nektek az a párt?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnám a véleményeteket, plusz, hogy ti melyik párt felén álltok.

#párt #Jobbik #Jobbik ellen
2014. ápr. 7. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
LMP. Azért nem a Jobbik mert túlságos szélsőséges , EU ellenes , populista , és sok párttag nacionalista/fasiszta kirohanása annak ellenére , hogy én is úgy gondolom hogy maga a párt nem az nagyon nagy probléma. Ha most a következő négy évben rendbe szedik magukat lehet hogy 18-ban én is rájuk szavazok.
2014. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Végülis, a tiéd csak az #63648.-ik ilyen kérdés, de akkor még egyszer:

Baloldali a gazdaságpolitikájuk.

A jelenlegi indulók közül pedig senki se volt szimpatikus, mert szintén, kivétel nélkül, balosok voltak. (Ettől függetlenül voltam szavazni.)

2014. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem tetszik, hogy turbószittyák, nem tetszik, hogy utálják az EU-t, nem tetszik a putyin-, a kínai- és az arabmniájuk, nem tetszik a csendőrség, nem tetszenek a semmirekellő Horthy-szobrok, Trianon- és Turulemlékművek és a rovásírásos helységnévtáblák, a keresztényimádat, a sámántáltosok, az esztelen gazdaságpolitika, hogy minden problémát azzal akarnak megoldani, hogy lezavarjuk vidékre a lakosságot kapálni és majd a mezőgazdaság felemel minket és úgy en bloc az egész hozzá nem értésük zavar.
2014. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, csak kiírtam, mert érdekelt, más kérdéseket nem néztem. Köszönöm a válaszokat.Remélem, az, akire szavaztatok sem sül majd el rosszul.
2014. ápr. 7. 12:44
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Én semelyik párt felén nem állok, ideológiailag talán a 4K!, de ugye sok vizet nem zavartak.


A Jobbik programja pedig egy teljes csőd (már abból az egyszerű okból, hogy nincs miből finanszírozni, de ezt nem csak ők, hanem minden párt elfelejti megemlíteni), plusz ideológiailag is távol állok tőle.

2014. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Félnek a meghurcolástól, kirekesztéstől, ezért menekülnek a Fidesz támogatása alá. Majd 4 év múlva jön rájuk egy igen sötét korszak!

21F

2014. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyik párt mellett sem állok. Jelenleg arra várok, hogy megjelenjen egy normális politikai mozgalom, de nem látom őket sehol.


3-as voltam.

2014. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A Fidesz nem támogatja a Jobbikot.
2014. ápr. 7. 12:47
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
EU ellenes miért is probléma? Tudja miről szól a dolog, vagy, csak általános ez jön a tv-ből nem tetszik elven véleményez. Nézzen utána legyen szíves és alátámasztani a válaszát. Érdekelne.
2014. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Nincs jelenleg olyan magyar párt, ami megfelelne az igényeimnek.


Nem vagyok ugyan a Jobbik ellen, de a kiskutyás kampánnyal kiverték nálam a biztosítékot. Nekem nem eléggé radikálisak és csak ücsörögnek a parlamentben, nem csinálnak semmit.


Az országtól pedig azért fordul fel a gyomrom, mert állandóan őket nácizzák, pedig olyan messze vannak a nemzeti szocializmustól, mint Makó Jeruzsálemtől. Sok-sok a fogalomzavar.


Egy kulturált országban a jobbik az egy simán jobbközép, míg a Fidesz egy egyszerű jobb-liberális pártnak számítana, de neeem. Itt Abszurdisztánban máshogy mennek a dolgok.

2014. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!