Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyi volt Gyurcsány és...

Mennyi volt Gyurcsány és Bajnai támogatottsága? Bejutottak volna külön-külön?

Figyelt kérdés
Állandóan torzításról beszélnek. Az összefogás is az eredmények egyfajta torzítása. Hogy a többiekről már ne is beszéljünk akiket az MSZP becipelt a hátán a parlamentbe.

2014. ápr. 8. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyénileg egyikük sem indult, ezért nem lehet támogatottságot számolni!
2014. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ellene voltam az összefogásnak, pontosabban az egyfordulós választási rendszer miatt egyéniben szükséges volt, de listán nem kellett volna.

Szerintem külön-külön jóval több szavazatot kaptak volna ezek a pártok listán, mivel mind Gyurcsány, mind az MSZP riasztó sok választó számára.


Egyébként az MSZP-nek és Gyurcsánynak volt érdeke leginkább az összefogás is, ugyanis az MSZP így megmaradt mint a 2 nagy párt egyike, Gyurcsány meg bejutott, egyébként nem jutott volna be. Ha nincs összefogás, akkor az MSZP számára félő lett volna, hogy idővel az Együtt átveszi a váltópárt szerepét, így viszont 4 képviselővel nem fogja.

2014. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bejutottak volna úgy is.

Én pl szavaztam volna akkor Bajnaira, de így nem tettem. Mesterházy nem szimpi.

2014. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bajnai valószínűleg bejutott volna egyedül, de a DK nem valószínű.
2014. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyurcsókék nem valószínű.
2014. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Külön nem jutottak volna be. Az MSZP támogatottsága sokkal magasabb lett volna önállóan, minthogy ömörült a DK-val és Bajnaival. Gyurcsány jó sok szavazójukat megugrasztotta.
2014. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!