Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik Ifjúsági Tagozat...

Jobbik Ifjúsági Tagozat tagjai! Titeket értek a tagságotok miatt atrocitások?

Figyelt kérdés
Nyílt titok hogy Jobbikos vagyok, de kissé félek hogy leszólnak-e majd miatta. Titeket ért ilyesmi? (Kisebb városiak pl. )

2014. jún. 9. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Persze hogy ért ha zsidózok a kocsmában
2014. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Iskolában, munkahelyen, állásinterjún érhet hátrányos megkülönböztetés, ha a feletteseid / tanárok más párt elkötelezettjei.
2014. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem zsidózok, meg hasonlók. Nem hiszek abban, hogy egy nemzetet, egy kultúrát vagy egy vallást általánosítsak. Én a hazaszeretetem miatt léptem be és azért hogy az ilyen véleményeket szétoszlathassam....
2014. jún. 9. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Persze hogy ért! de bizonyos értelemben véd is a tagság mert ha tudják hogy tag vagy a "romák" nem kötekednek max. csak szövegelnek.Egyszer belém kötöttek de csak szövegelni mertek és mikor mondtam a nagyszájúnak hogy gyere egyedül annyit mondott "mennyünk mer ránkhíjja a gárdistákat".
2014. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Tudod, az emberek nem önmagában egy klubhoz tartozás miatt fognak leszólni téged.

Sokkal inkább ahogyan viselkedsz, kinézel, vagy amiket mondasz.

Mondjuk én azon a véleményen vagyok,hogy az általad megjelölt csoportosulás egy szellemileg nagyon mélyen levő közösség, de hidd el önmagában nem azért fognak megvetni az emberek...

2014. jún. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Én ugyan nem lépnék be egy párt ifjúsági tagozatába se, de ismerek Jobbik IT-seket , egyáltalán nincsenek "szellemileg mélyen", fiatalok szeretik a hazai kultúrát,rendezvények szervezését segítik, szorgalmasan tanulnak...stb.


Munkahelykeresés terén, főként ha állami szférába ,közalkalmazottként akarnál elhelyezkedni, akkor származhat belőle hátrányod.

2014. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd ki a homlokodra, hogy mi a politikai meggyőződésed! Mindenkinek jobb lesz hidd el! Marha elegem van abból, hogy a hétköznapi életben az ember orra alá tolja egy kolléga a politikai nézeteit. Anyira kellene ennek fontosnak lennie, ha az orszag nem egy szkizifren közösség lenne, mint az, hogy a spárgát hollandi szósszal vagy vajjal szereted.
2014. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha kapok is nem érdekel, ettől nem fogok más lenni, nem fogok máshogy viselkedni, nem vagyok csicskása senkinek.
2014. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!