Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha megalakulna egy ilyen...

Ha megalakulna egy ilyen párt, szavaznátok rá? Hogyan vélekedtek a programjáról?

Figyelt kérdés

1. Kilépés az EU-ból, de a Schengeni-övezetből nem


2. Külföldi multivállalatokkal szemben szigorúbb fellépés


3. Minimálbér felemelése 180.000 Ft-ra


4. Melegházasság, meleg párok örökbefogadhatnak közös gyermeket


5. Orvosi marijuána legalizálása


6. Nemzeti Dohányboltok mellett Nemzeti Italboltok bevezetése


7. Szexuális beleegyezési korhatár 12 éves kor


8. Eutanázia legalizálása, bizonyos esetekben gyermekek is kérhetik


9. Génkezelt élelmiszerek legalizálása


10. A gazdaság egyik fő célja az önellátásra való törekvés lesz


11. Geotermális erőművek építése, bioetanol, biodízel, faszesz, és széngáz üzemek létrehozása


12. Az államvallás az ateizmus lesz. Aki pünkösdi-karizmatikus egyház, szunnitán kívüli muszlim irányzat vagy a szcientológiai egyház tagja, nem tölthet be az országgyűlésben magasrangú pozíciót.


13. Iskolai tanterv átalakítása, humán órák redukálása, reál órák növelése.


14. Az iskolai étkeztetés ingyenes


15. Közlekedésfejlesztésben a vasút, villamos, troli, HÉV és metróvonalakra lesz helyezve a hangsúly. Az összes busz bioetanollal, biodízellel, biometánnal vagy széngázzal fog menni.


16. Magyar termékek vásárlását népszerűsítő programok indítása


17. Háztáji gazdálkodást népszerűsítő programok indítása


18. Tévéműsorok, amikben elmagyarázzák, hogyan kell otthon villanyt szerelni, autót szerelni, csirkét tartani, algából bioreaktort csinálni stb.


19. Szigorúbb fellépés a feketegazdaság ellen, feketén dolgoztató főnökök felé zéró tolerancia, azonnali börtönbüntetés.


20. Hazai termékekre alacsonyabb ÁFA kivetése


12. A magyarországi adóbevétel 1%-ának űrkutatásra költése



2014. aug. 15. 16:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam a pontokat, nem tudtam eldönteni mire reflektáljak.


De engem ez győzött meg:


"A magyarországi adóbevétel 1%-ának űrkutatásra költése"


Hol lehet rátok szavazni?

Ma már ne szívj többet szerintem.

2014. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 tetro ***** válasza:
94%
A harmadik pontig olvastam. Addigra összeomlott az ország :D
2014. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
48%
A hetes pont kicsit beteg... Nem? Ilyen sehol sincs a világon szerintem és nem véletlen... De amúgy sok pont nem rossz :D
2014. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 tetro ***** válasza:

17.09

a világon sehol sincs ilyen persze. kivéve Magyarországon mondjuk, ha a másik fél is 18 év alatti.

2014. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
37%
liberális fertő
2014. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

ha kilépsz az eu-ból akkor nem űrkutatás lesz hanem élelemosztás.


Egy ilyen program (még ha van köztük szimpatikus rész is) összességében fekete afrikai szintre süllyesztene minket.

2014. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Össze se függ a lista...
2014. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
32%

1. Nem tudom, hogy ez megoldható lenne-e, de ekkor elvesznének a támogatások stb. stb.

2. Egyetértek.

3.Nem lehetséges, mert az ország hamar csődbe menne. Totális baklövés.

4.Minek felborítani egy több ezer éves render? Nem elég, hogy bejegyzett élettársi kapcsolatban élhetnek?

5.Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne.

6. Ezzel viszont egyetértek, hogy fiatalok ne tudjanak alkoholt venni.

7.A legtöbb fiatal ilyenkor még éretlen szexuális kapcsolatra.

8.Az első részt támogatnám, a gyerekek viszont még nincsenek olyan állapotban, hogy ilyen dolgokról döntsenek.

9.Erről nem tudok véleményt mondani.

10.Nem lehetséges, mivel kevés a nyersanyagunk, nincs meg ahhoz minden, hogy magunkat ellássuk és izoláltan éljünk.

11.Sokmilliárd forint, ezt se bírná a gazdaság.

12.Ez a vallási jogok totális eltiprása lenne. Tudtommal most is akárki lehet képviselő. Mi értelme lenne annak, hogy csak ateisták legyenek a parlamentben? Ez vajmi keveset számít ott.

13.A humán órák majdnem olyan fontosak, mint a reálok. Az, hogy a gyerek megtanuljon rendesen írni például, egy alapfeltétel, illetve az is jó, ha megérti a szöveget, amit olvas.

14.Ezt támogatom, bár ez ma sem egy nagy összeg.

15.Ez úgyszintén kivitelezhetetlen lenne, mivel a buszok lecserélése rengeteg pénzt emésztene fel.

16.Teljesen egyetértek.

17.Ezzel is.

18.Ez elég érdekes ötlet. Valamilyen szinten még meg is lehetne csinálni, csak szerintem ezek nem lennének népszerű műsorok.

19.Ellenezni kell a feketemunkát, de a körülményeket azért meg kell vizsgálni, mielőtt börtönbe zárnak valakit.

20.Ez is jó ötlet.

21.Minek? Mi úgyse fogunk soha szondát küldeni az űrbe, szinte semmi értelme sem lenne.

2014. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
100%
Már a 12 évesek is politizálnak?
2014. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Nem szavaznék rá, pontokra kitérve:


1. MAXIMUM népszavazás a kilépésről


2. Pl. autógyárakkal is, vagy csak akik konkurenciái a magyar iparnak? Én csak az utóbbit támogatnám.


3. Nem vagyok se minimálbéres, se közgazdász (habár ezen az oldalon mindenki az :D), de vannak kétségeim, hogy mennyire kivitelezhető.


4. Nem ez lenne a legnagyobb gondom, de határozottan NEM támgatom, főleg az örökbefogadást!


5. Ha ORVOSI marihuána akkor támogatom, csak sok okot ad visszaélésekre és trükközésekre.


6. Nem. Mire lenne jó?


7. NEM NEM NEM! 14 évesen is még gyerek valaki, nemhogy 12 évesen!


8. Ez nagyon nehéz kérdés, de egyelőre inkább a nem felé hajlok.


9. Most sem teljesen illegális...


10. Támogatom, de ez így nem túl konkrét!


11. Végülis nincs mit ellenvetni...


12. Nem akarom azt mondani hogy elment az eszed, de elment az eszed... :D Legfeljebb a szcientológus résszel tudnék egyetérteni, de hát az is egyéni döntés, na...


13. Szerintem ma az oktatás MINŐSÉGÉVEL van baj, nem az óraszámmal. Nem vonzó a pedagógus pálya, egy jó pedagógusnak ma nagyon nagy elhivatottság kell...


14. Ha van rá fedezet, akkor igen...


15. Ha van rá fedezet, és kivitelezhető (amit kétlek), akkor igen...


16. Igen.


17. Igen.


18. TV-ből nem lehet megtanulni...


19. Természetesen fel kell lépni a törvényszegőkkel, de mondjuk ha valaki a takarítónő után nem fizet adót, nem kéne zéró tolerancia miatt börtönbe csukni...


20. Igen.


21. Egyrészt minek? Másrészt bőven kevés lenne.

2014. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!