Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak Magyarorszagon noi...

Vannak Magyarorszagon noi partelnokok?

Figyelt kérdés
Ungar Klarat tudom, aki a SZEMA elnoke pl. Mas?

2014. szept. 18. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dávid Ibolya, Seres Mária
2014. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Ennyi. Nem is kell több. Nem tudom miket képzelegnek néhányan itt a nevetséges női kvótával. Vannak férfi munkák és női munkák egyaránt. Ez egy ilyen. A vezetés a férfi dolga. Egy kocsit is a férfinak kell vezetnie.
2014. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A második hozzászólót kérdezném, melyik is Európa vezető gazdasági hatalma? Milyen nemű a kancellárja? Ki is vezette Nagy-Britanniát 1979-1990 között?
2014. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lendvai Ildikó régen az MSZP pártelnöke volt, de most már nincs a poszton.
2014. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

3:

Most komolyan, felhozod azt, hogy 13 éven keresztül nő volt a vezető? És akkor ez most mit jelent? Ha végignézed a történelmet, akkor ha nagyon kutakodsz, találsz néhány nőt, de ezeken kívül csak férfiak voltak vezetők. És ez nem véletlen. Vannak olyan nők, akik ebbe nem tudnak beletörődni, de ez nem lenéző a nők iránt, egyszerűen csak ez van. A nők másban jeleskednek.

2014. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért Európa legerősebb gazdaságát nő irányítja ám! Abban viszont nagyon egyetértek a 2.-kal, hogy van, ami a férfi dolga és van, ami a nőé! Az autóvezetés nekem is vesszőparipám. Ahhoz marhára nincs érzékük a nőknek, tisztelet a kivételnek!
2014. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugat-Europaban rengeteg a noi vezeto, mind a magan-, mind az allami szektorban. Nem ertem, hogy egy part elnokekent miert ne funkcionalhatna egy no ugyanolyan jol, mint egy ferfi? Jelenleg a kis partoknak nincs nagy relevanciaja a magyar politikaban, azzal, hogy letrejonnek es munkalkodnak, a pluralista jogallam kepzetet erositik, elkepzelestol, ideologiatol fuggetlenul.
2014. szept. 22. 00:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad őket, kérdező, az ilyen értékrendileg a középkorban rekedt jobbikosokkal úgyse fogsz tudni szót érteni, kár értük koptatni a billentyűzetet!
2015. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!