Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy értékeled az ingatlanadó...

Hogy értékeled az ingatlanadó megsemmisítését?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
miért nem lesz vagy mi?
2010. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon csalódott vagyok!Ez lett volna az a adó amelyik a rendszerváltás nyerteseit az ország tehetősebb részét adózásra kényszerítette volna,most majd behajtják a kieső bevételeket a csóró népen,a milliárdosok meg röhögnek a markukban.
2010. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Kedvezően. Abban a formában, ahogy elfogadták, gyakorlatilag azt jelentette volna, hogy az APEH azt bünteti meg, akit csak akar.


18:11


Hülye.

2010. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

a fidesz már megint a gazdagok érdekeit nézi

gondoljunk csak bele a politikus/miniszter lazán kifizeti az ingatlanadót, ezek meg elveszik----> mi szívunk

2010. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
miért gazdag az aki felvett hitelt? a mi házunk csak azért 32 mft mert nem 10 év feletti , elég érdekes, hogy adózni kéne nekünk is amikor nem vagyunk gazdagok.
2010. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem baj, ez jellemző abszurdisztánra!


Akinek százmilliós háza van az nem fizet vagyonadót, de akinek egy egymilliós vitorlázórepülője az fizet.


Akinek egy 20 éves BMV-je van az fizet, akinek meg egy ötmilliós harley-ja csak úgy hobbiból az meg nem....


Ez ám a közteherviselés.

2010. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Naná hogy örülök!15 éve csak a minimálbér után adózok,a házam most kb.120 milliót ér.Most már ingatlanadót se kell fizetnem,majd a prolikon behajtják a kieső bevételeket..

Éljen a Fidesz és az Alkotmánybíróság!Ez a világ legélhetőbb országa!

2010. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Felháborítónak tartom.Aki 30 millió feletti házat tudott építeni,és felvenni a 30 milliós hitelt (melynek kamatkülönbözetét még évekig fizetik a csórók is),az nem minimálbérből él és élt.Helyettük a kiskeresetűek,többgyerekesek,nyugdíjasok fognak fizetni.
2010. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
csak azért 32 mft a mi házunk mert nincs több 10 évesnél, amúgy nem ér annyit. 150 nm egy 350 nm es telken.
2010. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Eléggé megleptek a válaszok, meg van már egy másik kérdés is, ahol a kérdező kifejezetten elítéli ezt a megsemmisítést. Én fellélegeztem. Azzal a válaszolóval értek egyet, aki szerint, tetszőlegesen büntethetett volna az APEH, ha ez fennmarad. Azért az elég problémás, hogy én magamnak mondjam meg, mennyit ért a házam január elsején (nem tudom, miért és honnan kéne nekem ezt nekem tudni), és ha tévedek, fizessek súlyos kamatokkal terhelt bírságot.
2010. jan. 26. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!