Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok mit szólnak...

A jobbikosok mit szólnak hozzá, hogy az ORFK roma fiatalokat vár rendőrnek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 13:18
1 2
 1/17 CHEEE ***** válasza:
20%

Ha csak jobber véleményekre vagy kíváncsi, elnézést hogy beleszólok.

Mint átlag magyar azt kell mondjam, egy tisztességes országban már régen egyenlő számban kellene az államigazgatásban, és pl a rendőrségben romákat és nem romákat alkalmazni.

Hogy a mai magyar állam eddig e

zt nem tette meg, az bűn.

2014. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Én sem vagyok Jobbikos, de szintén azt gondolom, hogy kell egy utat mutatnunk az végletekig elkeseredett cigányságnak, hogy nem csak az jelenti a megélhetést ha a nagymamádhoz betörnek, hanem van példa a társadalmukban arra hogy munkából éljenek. Ez még karrier is lehet.
2014. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is örülök ennek. Csak kíváncsi vagyok a radikális jobbos véleményekre is...
2014. nov. 8. 14:02
 4/17 A kérdező kommentje:
És vajon milyen hatása lehet ennek a "cigánybűnözésre"?
2014. nov. 8. 14:03
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Én Jobbikosként sem tekintek negatívan erre a kezdeményezésre.Ez a világon mindenfele valahogy így működött.Hogy lesz-e ennek pozitív hatása a cigánybűnözésre, az más kérdés.Szerintem amúgy, önmagában, ennek nem lesz.
2014. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Én jobbikos vagyok, és engem nem zavar. Amúgy a jobbikosok többsége (a közhiedelemmel és rágalmakkal ellentétben) nem rasszista, és nem a romákkal, hanem bizonyos magatartásokkal van bajunk. Ha becsületes roma fiatalok rendőrnek mennek, az szerintem igen dicséretes dolog. Rájuk talán azok a romák is jobban hallgatnának, akik nem mindig tisztelik a törvényeket. Mert manapság sokszor akkor is rasszizmussal vádolják meg a nem roma rendőröket, amikor teljesen jogszerűen járnak el. Ha a rendőrök is romák lennének, akkor nem lehetne őket rasszizmussal vádolni.
2014. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Körülbelül úgy érzem magam ettől, mintha izraeli zsidó lennék és palesztin fiatalokat várnának rendőrnek. Mondom ezt úgy, mint egy NEM jobbikos.
2014. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Jobbikos vagyok, én is örülök neki, tisztességtelen cigányok úgy se mennek rendőrnek, a tisztességesnek legalább lesz munkája.

Az elsővel nem értek egyet, miért kéne egyenlő arányban alkalmazni nem cigányokat és cigányokat? Hogy gondoltad ezt? Egy 500 fős cégnél mondjuk ha eléri a 250 főt a magyarok száma, utána már csak cigányokat vesznek föl? És a magyaroknak mit mondanak? Ezt te sem gondolhattad komolyan.

2014. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Jobbik szimpatizáns vagyok. Az elv nem rossz, támogatom is ha komolyan gondolják. Valamilyen úton - módon fel kell emelkedniük, ha tartást, kötelességet tanulnak a cigány fiatalok - és közben pénzt is keresnek - az csak a cigányság javára válik. Talán a rendőrség tekintélye is nőne a szemükben ha közülük való is lesz a soraikban.


Viszont mindenféle kvótázást elutasítok, a tehetség, rátermettség, elhivatottság érvényesüljön.

2014. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Attól tartok, hogy a cigány rendőrök majd jóindulatúan félrenéznek, ha cigányokat érnek tetten.


Feltehetném úgy is a kérdést, ha egy cigány megver egy magyart, vajon kinek a pártját fogja egy cigány rendőr?

Kétlem, hogy a magyarét.


Mifelénk van súrlódás a magyarok és a cigányok között, volt már kinn cigány rendőr is, és látványosan a cigányokat pártolta a magyar ellenében. Nem is érdekelte, hogy ki a sértett és ki az elkövető, automatice a magyar volt a hibás számára.



Félelmetes helyzet lenne, hogy ha egy cigánybanda megtámad, kihívom a rendőrséget és cigány rendőr érkezne a "segítségemre".

2014. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!