Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a lakosság Orbánt csaknem...

Ha a lakosság Orbánt csaknem annyira utálja, mint Gyurcsányt, akkor hogy lehet az, hogy a Fidesz támogatottsága még mindig nagyon stabil, szemben a DK-val, amely a kutyát se érdekli már? Ez számomra felfoghatatlan!

Figyelt kérdés
Többször elgondolkoztam már ezen, de sose jutottam megoldásra, hogy ha sokan tényleg nem szeretik a mostani vezetést, akkor hogy lehet az, hogy az ellenzékből (beleértve a parlamenten kívüli pártokat is) egy olyan párt sincs, amely képes lenne leváltani a narancsosokat! Logikusan vagy Gyurcsánynak is kb. olyan népszerűnek kéne lennie, mint most Orbánnak, vagy pedig a Fidesznek is hasonló színten kéne lenni a támogatottságának, mint a DK-nak!
2015. febr. 9. 16:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Sztem vagy az van, hogy még mindig sok Fideszes van, csak sokan nem vallják be, vagy pedig a magyarok tényleg ennyire birkák! Több megoldást nem látok ebben, de ha ti tudtok, akkor segítsetek.
2015. febr. 9. 16:22
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ezen már én is gondolkoztam..

20 emberből 15 biztos kinem álhatja az Orbán kormányt.

2015. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 70-80%-a lesz@, hogy pont ki kormányozz. Ha utálják is Orbánt, nem tesznek ellene.


A szavazókból pedig elég sok szereti Orbánt, vannak olyanok is, akik egyenesen istenítik.

2015. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Ez teljesen egyszerű. Elégedetlen vagyok a Fidesszel, de ha úgy merül fel egy kérdés vagy szavazás: Viktor vagy Böszme, akkor az előbbi.
2015. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen már én is gondolkoztam..

20 emberből 15 biztos kinem álhatja az Orbán kormányt."


Igen és ezzel pont megvan a 8 millió szavazóból 2 millió.

2015. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jobb a sajtóviszhangjuk.


Gyurcsányt anno a saját pártja is rühellte (nem is beszélve az SZDSZ-ről) így nekik is érdekük volt fletli lejáratása.


Orbánt a csicskásai imádják. Kivéve Simicskát.

2015. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ám, most mindenki szidja őket, de majd a Veszprém megyében történő 2 leendő választáson, úgyis a fidi fog győzni, ezt előre boritékolom! Aztán majd az mebreke folytatják majd a hőzöngést, h milyen szar minden, holott ők(!!!) tettek ezért a szavazatukkal!
2015. febr. 9. 17:19
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

"szemben a DK-val, amely a kutyát se érdekli már?"

Az egy dolog, hogy te ezt hiszed. Gyurcsány pedig jelenleg a magyar baloldal egyetlen húzóereje, és egyre több ember látja be, hogy csak vele sikerülhet kihúzni az országot abból a helyzetből, ahol jelenleg van. Három választás van: marad a jelenlegi kormány, vagy a szélsőséges Jobbik kerül hatalomra, ami azonnal államcsődöt hozna ránk, vagy bizalmat adunk Gyurcsány Ferencnek, és helyrehozza az országot.

2015. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

"bizalmat adunk Gyurcsány Ferencnek"


Egyszer már kapott.


"és helyrehozza az országot."


Gyurcsány? A humor kategóriában vagyunk?

2015. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8:


Bocsáss meg, de te DK-s vagy ? Nem emlékszel rá, hogy államcsőd közeli helyzetbe a te Gyurcsány vezette az országot, aminél Gordonka is csak nehezen tudta a vészféket behúzni ?


Ezt hogy értsem, hogy szélsőséges ? Ti, DK-sok és MSZP-sek nyíltan zsidóztatok, még a politikusaitok, és nem vagytok szélsőségesek ? Ne röhögtessetek. Vagy szélsőséges, mert kémiai kasztrációt akarnak ? Más, nyugati országokban, még az általatok istenített USA-ban is van ilyen büntetési nem.



200.000, a klinikai halál előtt levő nyugdíjassal mit akartok ? :D

2015. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!