Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondja nekem sok jobbiko...

Miért mondja nekem sok jobbikos akivel találkozom hogy szimpatikus neki ahogyan Putyin kormányoz?

Figyelt kérdés
Szerintem elég csak megnézni hogy Amerikában hogy él egy átlag ember és hogy él Oroszországban. Össze sem lehet hasonlítani akkor miért tetszhet az hogy ő hogyan kormányoz?
2015. febr. 10. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Mert nem az kérdezted, hogyan él egy amerikai egy oroszhoz képest.


Ha azt kérdezed, tetszik - e nekem ahogy Putyin kormányoz, akkor azt mondom, hogy többé - kevésbé igen.


Ha azt kérdezed, hol élnek jobban, akkor természetesen az USA - ban.

2015. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
13%
Én cáfolnám azt is hogy az USA-ban jobban élnek az Emberek mint Oroszországban. Nem is tudom hogy kinek van több szállodája akár merre mész, az Oroszoknak vagy az Amerikaiaknak? Hát az Oroszoknak és ez jelent valamit szerintem.
2015. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Biztosan az tetszik nekik, hogy Putyin karizmatikus, erős, határozott, véghez viszi, amit kigondolt. Igazi vezető típus. (Az más kérdés, hogy amit tesz, jó-e vagy rossz.)

Az emberek is szeretek. Sokan úgy odavannak érte, mint valami sztárért.

Oroszországban meg nagyon nagy különbségek vannak.

pl. Szentpéterváron szívesen eléldegélnék, de valami kisebb városban, faluban, már biztosan látszik a szegénység.

2015. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert sok Kuruc.info-t olvastak és ki van mosva az agyuk.
2015. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Mire gondolsz? Teljesen más a gazdasági helyzet, és az rövid távon nem a kormányzástól függ. Odatehetnek bárkit, az nem fog pár év alatt jólétet teremteni a semmiből.
2015. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

"Mire gondolsz? Teljesen más a gazdasági helyzet, és az rövid távon nem a kormányzástól függ. Odatehetnek bárkit, az nem fog pár év alatt jólétet teremteni a semmiből."


Lehet, hogy pár év alatt nem, de jó lenne minél előbb elkezdeni, ha amúgy is hosszú évek kellenek hozzá.

2015. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet az USAt összehasonlítani Oroszországgal. Szerintem nem kell részletezni hogy miért.


Ha marad Jelcin ma már Oroszország teljes nyomorban tengődne

2015. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Oroszország most is teljes nyomorban tengődik, szóval nem nagy a különbség.
2015. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%

Azért kérdező, mert ők egyszerű lelkek. Látnak sok problémát maguk körül, megoldani képtelenek, ezért zűrzavarnak élik meg. Hallanak ezt azt Putyin kormányzásáról (véletlenül se az igazságot, az kissé bonyolultabb, és nem szokás ennyire árnyalni: a média is a piacról - akarom mondani, jórészt a kormányból - él, azt mondja, amit elvárnak), tehát azt gondolja, az megoldja számára a zűrzavart. Halvány fogalma sincs, valójában mi is a zűrzavar benne, és azt hogyan lehet eredményesen felszámolni.

A tudatlan és gyenge mindig is arra vágyik, hogy egy "erős kéz" védelmezze. Aztán hisz benne, mást úgy se tehet. Akkor se, ha tapasztalja, hogy hazugság az egész. Gondold meg: Isten is ezért van - mindent megtehet, védelmezi a gyengét, ha az hű hozzá. Hát nem kitűnő módszer a gondolkodás kizárására, a lázadozás megakadályozására, a hatalom zavartalan megtartására? Hiszen ha ő mindent megtehet, úgy se tehetsz semmit. Vagy mégis....?

2015. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes, hogy a nagy antikommunista jobbikosok egy olyan embert ajnároznak, aki külföldi ügynököknek minősíti az ellenzéki megmozdulásokat és a nem hozzá köthető civil szervezetek tagjait. Ez nálunk az 50-es években volt divat akkor meg tudjuk, hogy milyen rendszer volt.

Egyébként azért szimpatikus nekik, mert Pugyin nyugatellenes. Ennyi. Pont ezért szimpatizálnak az irániakkal is, és úgy általában az iszlám szervezetekkel, mert nyugatellenesek. Ez az a kommunista beállítódottság, amelyet úgy látszik a fiatalok is átvettek az előző rendszerből.

2015. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!