Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért esnek más elbírálás alá...

Miért esnek más elbírálás alá a jobb és baloldaliak félresikerült nyilatkozatai, tettei?

Figyelt kérdés
Mindkét oldalon mind a politikusok, mind a szavazók műveltek nem egy félreérthető dolgot vagy adtak szintén félreérthető nyilatkozatot, mégis csak akkor kezdik el az emberek a beteges rémképeket gyártani, amikor a jobboldaliak rontanak el valamit. Nem egyszer rontották el ugyanúgy a baloldaliak dolgokat, mint a jobbosok, a balhoz húzó oldalak hozzászólói is ugyanazokat a dolgokat fújják, mint a kurucosok, mégis az előbbieket ártalmatlan 1%-nak minősítik, addig jobboldalnál a kurucinfo hülyéit legalább 50%-nak mondják és közveszélyes elemekként tekintenek rájuk.
2015. márc. 16. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez marhaság.

Gyurcsány például egyszer volt őszinte, bele is buktatták a jobberek.

2015. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyurcsány nem a népnek szánta szónoklatát, hanem saját embereinek. Ha a népnek szánta azt a beszédet, miért titkos hanganyag kiszivárogtatásáról beszél mindenki ?
2015. márc. 16. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

"a balhoz húzó oldalak hozzászólói is ugyanazokat a dolgokat fújják, mint a kurucosok"


pl?

2015. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lelkesen zsidóznak, cigányoznak, Orbán ellen az a legnagyobb érvük a "bal"oldaliaknak, hogy Orbán cigány s bizonyítékként állításukra Orbán pipázós képeit mutogatják.


Én láttam már nem egy MSZP-ést / DK-ást, ki önfeledten zsidózott és cigányozott a pártja majálisán.


Volt, amikor Intercity vonaton utaztam és egy nyugdíjas párral szembe szólt a jegyem. Elkezdtünk beszélgetni és valahogy előjött a politika. A végén azt mondta a bácsi, hogy azért szavaz az MSZP-re, mert ha a Fidesz nyer, akkor Orbán elveszi a nyugdíjukat és odaadja a zsidóknak.


Továbbá ismerek pár idős Gyurcsány meg MSZP szimpatizánst. Úgy utálják a cigányokat, hogy ...ahogy ők mondják "meg tudnám őket fúújtani". Ennek ellenére olyanokra szavaznak, akik hajbókolnak a jogaik előtt, mentesíteni akarják az állampolgári kötelezettségek alól meg "én is cigány vagyok táblát" akasztanak a nyakukba. Nem értem a logikát bennük.


Nem csak az ismerősi körömből vagy tapasztalatokból vett példákkal lehet alátámasztani az MSZP-s társaid "rasszista / antiszemita" mivoltát, hanem ballib médiumok, pl a 168 Óra is írt erről. Szerintük nem néhány MSZP-s zsidózik / cigányozik önfeledten, hanem a többségük, akiket a cigányok elriasztanak:



[link]


[link]


[link]



"Egy másik álarc is lehullott a választásoknál, hát az MSZP egyáltalán nem szokott kétségbe esni, vagy bizonytalankodni, ha rasszista eszközöket kell bevetni. Az egész országban az aktivistáik azt terjesztik - valótlanul egyébként -, hogy én cigány származású vagyok, és azt remélik, hogy ezzel el lehet ijeszteni tőlem a szavazókat" - fogalmazott Orbán Viktor.

2015. márc. 16. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány például egyszer volt őszinte, bele is buktatták a jobberek."


Őszinte? :D


A saját pártja zavarta el az őszinte főnöködet.

2015. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!