Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valamelyik párt programjában...

Valamelyik párt programjában benne vanhogy a férj dolgozzon, a nő pedig csak a háztartást vezesse és nevelje a gyereket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Igen, jobbik
2010. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Így, ebben a formában nincs, de a jobbikéban emlékeim szerint nevesítve van, hogy a nő legfontosabb dolga a gyerekszülés. Így szavazzon rájuk, aki nő:)
2010. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Jobbik programjában van egy olyan, hogy a főállású édesanyák munkahelye legyen otthon, feladatuk a gyermeknevelés és a háztartás vitele - és ezért fizetést kapnának, "munkaadójuk" elméletileg az állam lenne.
2010. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, ilyet senki nem mondhat meg...a jobbik programjában pedig az van benne, hogy azokat az anyákat, akik a mai világban mégis az otthonmaradást, a főállású anyaságot választják, támogatni fogják... tehát mostmár lesz lehetősége a nőknek dönteni...mert a jelenlegi rendszerben csak akkor van esélyük, ha a gyerekeiket már 2 évesen bedobják egy bölcsibe és visszamennek dolgozni...aztán csakorlatilag a gyereket nem is a szülők nevelik,mert arra nincs idejük....
2010. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a jobbik hagy választási lehetőséget a nőknek, ez pedig a legjobb. nem értem én ezt, ennyire szánalmasan terjeszteni a hazugságokat. mutassátok már meg, hogy hol mondja a jobbik, hogy a nő nem dolgozhat!
2010. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én nemtom h van-e ilyen programja de ha van is sztem akkor se tudná megvalositani mert az állam igy is szar helyzetben van és nem fogják tudni támogatni az anyákat h otthon maradjanak vagy nem is fogják akarni-ugyanis nagy ur a kapzsiság-de azért jo lenne mert sztem ez egy nagy baromság h idegenek neveljék a gyerekemet és egyáltalán nem jo h kezdünk igy elamerikásodni D:
2010. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!